prečo?

hipi

toto je otázka ktorá ma stále trápi.moje dievča bolo mladé a sprosté.ona sa hrala v mladosti na moc dospelu.začala s tým v 14tich a od vtedy sexovala asi s 8chalanmi a daľšími 6 honila.teraz je ale zmenená a chce na to zabudnúť tak ako ja bo nenávidí svoju minulosť.neviem prečo to robila a uvedomuje si chyby.keby mohla vrátiť dobu tak som jej jediný.toto bol dôvod naších hádok.každá hadáka bola o tom že som jej to vyčítal a nie a nie zabudnúť na to.mala to aj v detstve divné.keď mala 7 rokov tak ju prstoval jej 16 ročný bratranec a ona veľmi plakala.nemala štastie na taketo veci.potom ju dalej obťažoval jej strýko a chytal ju za prsia.zabil by som ich všetkých.nenávidim je minulosť a ona ju nenávidi tiež... preto sa pýtam kedy si začala ty...bo je vela báb ktoré začinajú v 14 ale aj v 20tych...

brunca

normalne to neni ale teraz je dost taky trend.po vacsine z toho aj tak nic nemaju len drzia aby mal chlapec radost.ale tym ta nechcem teraz urazit.ak to chce aj tvoja partnerka a uz neni pod zakonom tak je to fajn.fakt niektore zeny maju cely zivot len orgazmus cez klitoris ved to je vlastne aj jedno aky ma hlavne ze ma nejaky,

hipi

ale šak nepoznáš ty mna a ja teba... ja sa iba informujem..bo chcem vedieť či je normálne keĎ dievčata začínaju s TÝM skôr..

brunca

moze to byt aj vekom ja som si napriklad sex dokonale dokazala vychutnat az v 18,ale to je relativne,u kazdeho inac,proste zena musi byt na sex pripravena nielen fyzicky ale aj psychicky-dospiet na to.niekto dospeje skor niekto neskor.

brunca

tak ja fakt neviem co ti poradit, proste u mna to tak zrazu prislo, ked sme mali na seba s partnerom dost casu.neviem fakt neviem co ti mam poradit.mozno skus nejakeho odbornika-sexuologa.normal to neni hanba.ale je fakt fajn ze ti na tom tak zalezi.iny by sa na to vykaslali.

hipi

brunca:sme spolu 9mesiacov.ved ona je väčšinou vydraždena riadne.a stale to nejde.a o takých veciach sa rozpravame stale otvorene a viem čo sa jej ako páči len proste nič...

brunca

to je fajn ze dbas na partnerku ja som to myslela tak ze ju pritahujes ked ma aspon nejaky orgazmus. ja mam 26 a tiez som mala dlho len takyto.ja to neviem vysvetlit,casom to bolo lepsie. teda ked to budete spolu robit dlhsie sa to mozno zlepsi.kolko ste spolu?aha 7 mes. skus sa s nou otvorene porozpravat o sexe co ma rada,co by chcela robit a tak. skusajte nove veci.podla mna by mala byt dost dobre vydrazdena a az potom..snad.inak choroba ani vada to neni ziadna.tak sa vam to snad podari.drzim ti palce.