Znamienka - ako ich zastavit?

znama

znamienka si davam odstranovat uz od malicka a odstranovali mi ich uz na tri sposoby :}, proste som z nich mala komplexy, lebo vedeli byt na tych "nepravych" miestach.. ale za posledne dva roky som sa nimi uplne vyhadzala - cierne, hnede, male, velke, plus este tie jazvy po starych znamienkach, no uuuplna naadhera a to je od vtedy, co berem anti a v letnych mesiacoch chodim aj do solarka a spojitost medzi tym existuje, len neviem, ako to mam teraz zastavit.. keby uz aj na to vymysleli liek..

babika.z.cukru

aka hanba??? ved znamienka su uplne normalne, prirodzene, kazdy z nas ich ma. niekto viac, niekto menej, no a? sa nemas za co hanbit..

podla mna sa ich tvorba neda nijako ovplyvnit. ale ak ich mas naozaj vela, je dobre, ak budes chodievat na pravidelne kontroly. ti to pozru takym pristrojcekom a ak by nahodou bolo niektore z nich problemove, odstrania ti ho.

moniqa87

zakial nemas jedno velke znamienko cez pol ksichtu, je to stale ok, ak ti vadia, tak chod koznemu nech ti ich odstrani...
a spomalit tvorbu znamienok??? slnko+antikoncepcia??? som este nepocula, ze by taka kombinacia sposobovala tvorbu znamienok... slnko ti akurat vytiahne pehy, s tym nic nenarobis, ale ja som hak brala dost dlho a ziadne znamienko sa mi nevytvorilo...
a hanbit sa nemas za co... ja mam dost vela znamienok uz od malicka a nikdy to nikomu doteraz nevadilo...
ale ako som povedala, ak ti to velmi vadi, daj si ich odstranit, ;-)