Destilovana voda

watermelon

mapa a tpch mne islo o to ako sa sprava v tele, zle som to vyjadrila, ale vidim ze si potrebujete povrtat vrtacky jedni

watermelon

no prave to som chcela vediet a uz som sa to aj docitala, dakujem. o sode bi viem, ale to nie je na caste pitie. Nepotrebujem pit nic zasadite, o to mi neslo, len som sa prelakla ked na nejakych strankach kde hrozne kydali na destilovanu vodu, strasili tym ze CO2 znizi jej ph na 4 - to sa mi da strasne malo, ale aj tak v poho, pijem strasne malo vody, vacsinu vody mam z ovozelu a ten posobi v tele alkalizujuco - dobre som to vyjadrila dufam

mapa00000000

sak aj kyselina citronova ktora sa nachadza vo vsetkych citrusovych plodoch uz podla nazvu nemoze byt zasadita:D a citit to dobre aj zuboch ked clovek zje vela pomarancov ake ich ma potom rozleptane:)

tpch

Moja, trocha CO2 vo vode je uuuuuuplne normalna a bezna vec, ktora pH ovplyvnuje minimalne, nakolko vzniknute malicke mnozstvo H2CO3 je velmi slaba kyselina. Organizmus C02 spracuje a vyluci, okrem toho CO2 je sucastou bikarbonatoveho naraznikoveho (pufrovacieho) systemu. Ak chces silou-mocou pit zasadite roztoky, drbni do toho trochu sody bikarbony :-D To jedine asi bezne zozenies. Ale skor ti bude skodit nadmerne mnozstvo sodika zo sody ako troska C02 z vody :-DDDD

watermelon

tpch ty sa vies iba vysmievat ale ak ti to robi dobre... hm len skoda ze tu tolko spamujes a RNG si mozno ani nevsimne otazku, mozno mi ale ty vies pomoct s nou vsak?

watermelon

tpch ano zle som sa vyjadrila chcela som zasadotvornu vodu, viem len tolko ze citronova voda v tele posobi zasadotvorne, dobre som to napisala? takze chcem zasadotvornu vodu z destilovanej, i ked som sa prave docitala v jednom dokumente co som potrebovala, a uz to nie je podstatne, chcem si kupit destilator uz ho mam objednany, ale je tolko stranok proti ze som vela vahala ... vyrukuju s tym ze nabera CO2 a je kysla - acidic - no a to nechcem, ale ok mas pravdu, diky za upozornenie