Skúsenosti s antikonc. Gestodette

janek

caute!! Bol z vas niekto uz na stranke zonaona.sk ?? chcela by som sa tam poradit s gynekologom n neviem ako mam to tam napisat,,,skuste sa na to kuknut,,,a dajte mi vediet!! vdaka

tekvicka_

vzdy je rovnaky cyklus 21 tabletiek 7 dni pauza.menzes pride niekedy v tej pauze.moze to byt ze zacne v pauze aj skonci v pauze napr. bude len 4 dni. ale je mozne ze ti zacne napr.4 den pauzy a bude trvat 6 dni. tym padom vezmes tabletku na 8 den, po skonceni pauzy ale menzes budes este tie dva dni brat.proste cyklus 21+7,menzes zalezi od konkretneho jedinca

janek

chapem vdaka,,ale ide o to,,to nechapem,,co ked menzes nebude trvat tych 7 dni ale len 4 dni,,,?? tabletku mam aj tak aj tak vziat az na ten den osmy??ten piaty,siesty a siedmy den,,brat nemam ci ako??

tekvicka

ta pauza je 7 dni , takze zacinas vzdy na 8 den, nezalezi na tom v ktory den prestavky dostanes menzes, ten moze pokracovat nejaky den aj ked tabletky beries

janek

Caute!! vdaka za vase odpovede,,,chces sa este opytat,pri pouzivani antiky,,,FAjn,zacinm brat v prvy den menzesu celych 21 dni a potom ide ta 7 dnova pauza,kedy by sa mal zase dostavit menzes a na 8 den dalsia tabletka,ale ,,co ked mi bude menzes trvat len napr. 5 dni?? tabletku mam zobrat stale az na ten 8 den??
vdaka

odpovedam

Pokial nemas 18, musia o interrupcii vediet aj tvoji rodicia. A co sa tyka uzivania Gestodette, pockas si na menzes. V prvy den menzesu zacnes uzivat tabletky. Doberies 21 tabletiek a potom si das 7-dnovu pauzu. A na 8. den zacnes s novym balenim. Ale to vsetko ti musel povedat gynekolog a mas to aj v pribalovom letaku.

janke

Zacnem pouzivat antiku,,ale po precitani navodu som z toho vedla,,podadte kto ma s tym dobre skusenosti,,,zacnem v prvy den menzesu a to na 8 den,,to hned ked mi skonci ci ako,??vdaka!!

janek

Byvalo Vam zle po brati antiky gestodette?? LEbo mne ju vcera lekar predpisal,,ale este mi len teraz skoncil menzes... Neviete,,pribera sa od nej?