pľúcna mykoplazma znova

Príspevok v téme: pľúcna mykoplazma znova
asined

Ahoj všetci,

od konca oktúbra 2008 sa ako rodina trápime s dlhodobým problémom - kašeľ (spočiatku len suchý, neskôr aj s vykašliavaním), bolesti svalov, klbov, hlavy, na prieduškách, na jednej strane pľúc, tepllota s triaškou a nekonečným potením. po prvotnom preliečení ATB (november 2 druhy) som vybrala v decembri znova 1 druh, v januári už na základe identifikovanej plúcnej mykoplazmy dalšie 3 dávky sumamedu, vo februári zinnat a momentálne som v liečbe klacidom a postupujem ďalej ´dalšími tromi dávkami sumamedu. ako dlhoročného alergika už aj tak s oslabenou imunitou ma ATB v takomto slede a intenzite podávania privádzajú do stavu, že už sa necítim byť tým istým človekom ako som bývala predtým, nemám žiadnu energiu ani na bežné úkony, okrem iného mi ATB zničili žalúdok, slinivku, mikroflóru v črevách a lekár mi povedal na kontrole, že on to má tiež a že už bobule (ATB) prestal hltať, lebo v tom nevidí zmysel a na serologiu radšej následne ani nešiel. vraj na to nič iné neexistuje a mám sa dívať na svet pozitívne...

povedzte mi ako? už som skúsila aj oreganový olej, multivitamíny, betaglukány, silné probiotiká - necítim úľavu, len pribúdajúce problémy. vie mi niekto poradiť??? potrebujem byť zdravá, hlavne kvôli dieťatu, o ktoré sa starám. ďakujem.(inak to už bolo choré tiež - 3 x od novembra)

autorka

ok, ke´d ani toto nezabralo a naozaj si to brala aspoň 10 dní tak treba navštíviť liečiteľa aby Ťa dal energeticky dohromady - napíš si tel .číslo a dohodni si termín - 02/ 4425 2720

kamoska

ASINED ...dtále si neprezradila ako si sa z toho dostala...iba propolisom a červeným vínom? lebo táto kombinácia mne nič nerobí....bohužiaľ...ja som minulý týždeň začala piť megadávku koloidného striebra - 200 ppm, jednu polievkovú lyžicu 3 x denne, zatiaľ mi ani tot nepomohlo...

asined

hellou,

všetkým neveriacim tomášom a zatiaľ "úspešne" liečeným klasickou medicínou oznamujem, že som definitívne čistá - teda bez serologického nálezu - pijem pravidelne červené vínko, pri bolestiach v krku a nábehu na kašle nasadím propolis,denne som aspoň 2 hodiny vonku a som FIT.

Všetkým prajem pevné zdravie a krásne leto...

autorka

Ako bonus pridám - dajte si 2 deci dobrého červeného denne a všetky problémy budú preč. Červené víno má skutočne neuveriteľné účinky na zdravie...

autorka

kup si v zelenej lekarni propolisovu tinkturu (min. 80 % lieh - dôležité) a 2x denne 15 kvapiek rozpusti v 3 dcl tekutiny (jedno akej). užívať do zmiznutia problémov - min 10 dní. odporúčam...

house

Postupne budeme platit dan za zateplene
, zaplastovane, plesnive, vlhke a nevetrane byty a domy a este splacame uvery...Na zapade to strhavaju uz dole.

kamoska

a nemôžeš prezradiť ako sa liečiš? mne dnes lekár oznámil, že mám prechodenú mukoplazmu a zvýšené pľúcne chlamýcie....už som vybrala 5 sérií antibiotík a cítim sa stále rovnako na h....o, z domu sa odplazím do práce a z práce do postele, už 4 mesiac....

Najčítanejšie články