otazka-muži

_Marek

Mam kamosa ktory svoju zensku podviedol.Povedal ze to preto lebo mu liezol na nervy ten stereotyp a uz zabudol nato ako ho ona pritahovala a rajcovala.
A nemyslim si ze 99%zien aj muzov podvadza.HOVADINA.Ja som asi stara skola.Nikdy som nemal chut podviest.Ani ma to len nenapadlo.A preslo okolo mna milion sukien na ulici ale len malo z tych zien vyzerali byt uvedomele.Nie vsetko co ma suknu a prsia je naozajstna zena co sa tyka aj spravania,povahy a charakteru.

leerka

presne suhlasim s vami je to o povahe cloveka a hlavne aj o dovere... my s piratelom tiez chodime kazdy sam niekedy von a ja teda vacsinu s chalanmi a jemu to ovbec nevadi, lebo mi veri a vie, ze by som ho nepodviedla...a takisto ani on mna, keby to chcel urobit, tak sa so mnou radsej rozide....

aronka

optimista_dozaista suhlasim s tebou...aj ja si myslim ze je to o charaktere cloveka.my si s priatelom tiez doverujeme a to pri tom casto chodime do spolocnosti samostatne kazdy so svojimi kamosmi cize prilezitosti by bolo habadej ale je to o dovere .a ked chce niekto podviest tak podvedie aj keby mal za sebou "stoparskeho psa".

mircoMY33

nasla si si zleho ak si pekna mlada a stihla tak daj adresu mozeme sa stretnut a ja ty slubujem ze to tak nedopadne

samotar

nie kazdy chlap podvedie svoju,ja mam manzelku ktoru nadovsetko milujem a ona podviedla mna,,,,,,,,,,,vedela by si kirusha povedat preco?

Optimista_dozaista

to je o charaktere. Mne by nenapadlo mojho chalana podviest a ani jeho mna. Nasli sme sa. A dokazem zistit kazdu loz uz len podla jeho hlasu. Ak by ma pod..bal a kratko po tom by sme sa mali rozpravat, nemal by sancu. toto vsetko ale nie je nutne, pretoze sa lubime a nemame v umysle sa podvadzat. Neviem, preco tu riesite krasu a sex ako zaruku toho, ze si moze niekto udrzat partnera. Problem by som skor videla prave v charaktere toho, co podvadza. Podvadzanemu/nej nemozno vycitat nic.

mmaattoo

ahoj - jeden moj kamarat tiez podvadzal svoje dievca aj napriek tomu ze ona je naozaj super baba a uprimne ho lubi....mnohí sa mu cudujeme a celkom sa to pochopit asi neda. Ale je to asi trochu aj o tom ze na neho baby dost letia a asi si nedokaze povedat nie alebo proste si nevazi to ze ma pri sebe milujuce dievca pretoze uz zrejme aj zabudol ake je to byt sam - a ako sa hovori najlepsie chuti zakazane ovocie. ALE NIE VSETCI SME ROVNAKÍ!! :)

kirusha

moj drahy tomas.... tak po prve.. moja sestra absolutne nieje namyslena a uz vobec o sebe nehovori ze je pekna.. hovorim to o nej ja ! a hovori to este milion dalsich ludi.. takze nieco pravd na tom bude.. po druhe .skromna je az prehnane moc.. a to vobec neprehanam.. v zivote od svojho priatela nevypytala ani len cent a riadne na seba pracuje a aj si sama vsetko plati..