vona z oriflame,pomozte mi vybrat:(som zufala

kvietok022

vona z oriflamu jednoznacne Dancing lady :)) trosku blby nazov..ale je skvela..:) kraasny flakonik..hruska, tony cokolady, mandarinka a srdce vanilky no uuzasna kombinacia :) ..a spiraly od oriflamu su dost dobree..Wonder lash alebo Lash Extreme tie odporuucam urcite:)

oriflamee

Noo tak u mna tiez vyhrava Delight...Ale strasne sa mi lubi a aj ju pouzivam Miss O ruzovaa a GG-white ale aj Volare je krasna...prosto kazdemu sa paci nieco ine no mne sa z Oriflamu pacia setky vone...aaa VEDELI STEE : ze Delight vonu vymyslela Slovenkaa???

severanka

mne sapáči delight... a GG white... :)
a ešte sam celkom páči Miss O, i keď je to dosť sladká voňavka... :) ale páči sa mi , i keďnie som na sladké vône... :)

Luulii

Kolko ludi, tolko chuti, cize voni :)
Ja som sa daaaaavno zalubila do vone Divine a najnovsie Miss O. Potom Delight a Sensoria je pre mna super a taktiez Air a Ice sa mi pacia, take na osviezenie :)
Vone z Oriflame nie su zle, no nevydrzia az tak dlho ako tie kvalitnejsie.
Odporucam sa v prvom rade zamerat na to, aka zlozka sa Ti paci. Ci je to ruza, jablko, santalove drevo a podobne. Co kvetinove, orientalne, chypre alebo sladke vone a potom sa podla toho riadit. Ja som si tak KONECNE nasla okruh voni, ktore viem, ze mi budu vonat a podla tych kriterii taktiez viem, ku ktorym sa ani nemam priblizovat, lebo zbytocne ma bude boliet hlava.
Alebo si najprv zaobstarat vzorky voni, lebo na obrazku a v popise vsetky vonaju :)

diana

Oriflame ponuka širokú škálu vôní, no mňa najviac oslovila vôňa Sensoria je to úžasná kvetinová vôňa a vôbec nie je drahá, ďalej veľmi krásna je novinka - Delight a ešte krásna zo starších je toaletná vôňa Embrace Her a ostatné sú tiež pekné no tieto 3 ma zatiaľ najviac oslovili.