porod - "popukanie"

titi

Prvýkrát ked som rodila nastrihli ma a zašívali.Druhýkrát nie ale ani sa mi nenatrhkla hrádza.Ovela jemnejsie išlo bábo von.Prvýkrát sopm nemala klystýr,doktor to neziadal,nič hrozné sa nestalo.Druhýkrát som mala ,doktorka to ziadala,predsa horsie to dopadlo,viac som spinila.Pritom som posluchla,viackrát som bola na toalete aj som sa osprchovala milionkrát.Obydvakrát sa mi podarilo nestracať hlavu,sledovať čo prikázu,no predsa neboli rovnaké tie pôrody.Podla mna ked niekto má taku robotu tak musi stým počítať ze niečo sa stane,aj nechutné veci.

mali

pisala som ze "hviezdis", vrat sa na nebo, nemyslela som tym ze severanka je hviezda... Ale dnes ti to ide :-DD
no nevadi, nechaj tak...

severanka

mali: po prvé severanka nie je hviezda,a le v poriadku :D asi si myslela severku, ale tak...že si to ty, odpúšťa sa :D :D :D ale pobavila si ma...
A názov témy? A čo? Ti hovorím, keď som mala 14 tiež som o tom veľa nevedela, ty predpokladám tiež nie,)Karla LEi má mylné info , tak sa pýta, síce troška zle, ale tak jej za to nevynadám do sprostých... ty si neomylná?

mali

severanka, ty sa vrat na nebo, lebo tiez hviezdis :-))) Precitaj si nazov temy a budes mat jasno, odkial "vietor fuka" :-D

severanka

veď sa len pýta na nástrih, čo je na tom sprosté? myslím, že je to nejaká mladá žabka, keď som mala 14 tiež som o tom veľa nevedela...

severanka

kamoškina známa nedávno rodila v Blave na Kramáraoch a nenastrihli ju ani jej neurobili klystýr a dosť zle to dopadlo... celá sa roztrhala, a s tým neurobeným klystýrom asi viete ako to dopadlo...