poloha 69

vidrka

chvilku ano...ale uplne dokonca by som sa neurobila...nedokažem sa ani poriadne uvolnit, ani sustredit...a okrem toho mám slabé ruky takže...lepšie si ho vychutnám v pohodlnejšej polohe...mnaaam... :o) 25

tinka *

Nemám nič proti tejto polohe, praktizujeme ju, ale neviem sa úplne sústrediť ani na seba ani na partnera.Ale mám radšej keď vidím partnerovi do tváre. 22

vodnarka

nie je zla ale ked sa venujem zaroven partnerovi neprezivam tak silno vzrusenie lebo sa sustredim na to co robim:) 27

basa

nemam rada 69...je to podla mna take neosobne, mam radsej ked ma priatel uspokoji a potom sa venujem ja jemu alebo naopak....

debyl-filozof

to len tak ako predohra, moja vzdy prestane ked je viac vzrusena.. a niekedy mi i nechtiac ubliyzi.. lepsie je to osobitne, ked jej vylizem a ona mi da fajku..

karkulka

Mne sa to velmi nepozdava :) je to take ze sa musim sustredit prilis na jeho neposkodenie takze dokopy nic moc necitim :) lepsie je to po jednom tak si aspon vychutnam jeho vzrusenie :) 21

jaja

nemam ju velmi rada lebo z toho opacneho pristupu sa mi oralny sex trochu nepohodlne praktizuje. radsej to mame na striedacku aj ked aj to ma svoje nevyhody