HPV - genitálne bradavice - prosba o pomoc - SURNE

Príspevok v téme: HPV - genitálne bradavice - prosba o pomoc - SURNE
babulka

Ahojte dievčatá, už som si prečítala niekoľko príspevkov na tému HPV, ale aj tak by ma zaujimalo ako mám správne identifikovať takú bradavicu. Nikdy som to nemala a teraz neviem či je to ono alebo nie. Našla som si dva výrastky tam dole, nie na genitáliách ale pri. Jeden na jednej strane a druhy na druhej, ked si po tom prejdem tak to citim len ako zhrubnutú kožu, neprevísa to, nie je to velke, takže neviem ci su to bradavice alebo nie.Neviem ani ako by mi to vypaľovali ked to mam iba ako malý hrbolček, nemá mi tam čo odpadnúť. Na cytologických testoch mi zistili stupeň II a dole bola zaškrtnuté - LE a ER..neviem čo to znamená - ak viete, poraďte. Výsledok je spred mesiaca a asi pred 3 týždňami ma vyšetroval gynekológ a ten mi na tie výrastky nepovedal nič. Teraz neviem či si ich nevšimol alebo...
Ak by ste mi mohli v tomto poradiť bola by som vďačná,na najbližšiu kontrolu mám isť v marci a neviem či v tomto prípade môžem mať pohlavný styk, či môjho partnera uchráni kondóm, ak by to boli bradavice. Ďakujem veľmi pekne za rady, sú pre mňa veľmi potrebné. Ešte raz ďakujem

MCFIT

Ahoj RNG!
Citala som si tvoje prispevky a prosim o radu resp. nejaku poriadnu kuru na rozbeh imunitneho systemu tak, aby som sa toho svinstva zbavila. Samozrejme sa mozeme dohodnut na cene... Ak suhlasis, napis sem a ja ti dam moj e-mail.
Vopred ďakujem...

M.

Lenuska515

ahojte, ja mam tiež bradavice,ktoré sú už značne rozšírené. Gynekológ mi predpísal WARTEC natiehala som si nim tie bradavice a na tretí den ma to tak neuveritelne boli a najmä ked sa hýbem. Je to normálna reakcia, máte s tým niekto skúsenosti??

Lenuska515

ahojte ja mam tiež genitálne bradavice, môj gynekolok mi predpisal wartec, po troch dnoch použivania ma tie bradavice neskutočne bolia a kedže to mam dosť rozšírené nemožem sa pomaly ani ponhuť a bradavice zostali biele . Máte niekto skusenost s wartecom???

lily17

moja, určite by som na tvojom mieste zmenila gynekologičku ved ako čítam o týchto bradaviciach tak sú dosť rozšírené a podľa mňa ťa nemusela strašiť s HIV a AIDS a ako doktorka by k tomu mala pristupovať seriozne a hlavne ľudsky....a ja som čítala a nielen ja, že sa to dá preniesť aj cez kondom lebo ten vírus je veľmi maličký tak prejde aj cez pory kondómu tak sexovať by si nemala kým nebudeš zdravá aby si to neprenášala....ale mna by zaujímalo či sa aspoň môžem priateľa dotýkať ústami a rukami ked viem alebo si myslím že on je zdravý lebo od neho to nemám ale od svojho bývalého.A ten bývalý bol na chirurgickom zákroku kde mu jednu odobrali a zistili že nemá HPV a dali mu na to wartec a už s tým nemá problémy ale ja to mám stále :(...a neboj sa vyliečime sa z toho aj keď dáko dlho to trvá.

mladaAblba

ahojte spolupacientky :P no ja som si najprv nasla tiez take vyrastky a to takym stylom ze ked som sa holila pravidelne som krvacala z jedneho miesta a potom som zistila ze tam mam nejaky vyrastok ktory som si pravidelne poskrabala a potom pri posve tri bradavice.bola som s tym u gynekologicky a ona hovori ze to niesu bradavice ze to su iba take vyrastky(ze to nic nie je).. ale urobila mi stery na HPV.ale inak povedala ze tonieje nic vazne.jak prisli vysledky tak mi z gyndy volali ze nech hned pridem ze je to vazne. ze mam nejaky stupen cislo tri. neviem presne co to je no a uz mi zacala vypravat ze to este nevidela v zivote take zle vysledky.(a to je dobre stara uz).. a mi brala krv na HIV .. a mi tam vypravala daco o rakovine a o aids a HIV.. no ale takym drsnym stylom ze to nemusela.. mohla aj milsie. no a ja hned do placu.. zacala som pit zeleny caj a antioxidanty.. to som si citala na nete to znizuje nabeh na rakovinu no a teraz mi maju prist vysledky z krvi a dost sa bojim. lebo doma to nikto nevie.. iba naj kamoska. inak strasne zlata.. no a este byvaly od ktoreho to mam.. sme sa dohodli ze mi bude preplacat vsetky vysetrenia. ale najviac ma serka ze toto mam uz na cely zivot a zase v celibate ma to nelaka zit a zaujmalo by ma ci sa to mozem na niekoho preniest aj cez kondom. dakujem.

lily17

chcela by som sa spýtať či sa môžem dotýkať partnera rukami a ústami? lebo viem, že mňa sa dotknúť nesmie a na rukách a ústach nič nemám....ako ja bez problémov vydržím abstinovať ale predsa len by ma to zaujímalo...dakujem

lily17

chcela by som sa spýtať či sa môžem dotýkať partnera rukami a ústami? lebo viem, že mňa sa dotknúť nesmie a na rukách a ústach nič nemám....ako ja bez problémov vydržím abstinovať ale predsa len by ma to zaujímalo...dakujem

lilinka123

ja som bola liecena tiez na HPV, moj sukromny lekar mi to robil nejakym pristrojom, ktory mi ich vypalil - bezbolestne, lebo mi to potrel roztokom na znecitlivenie, naozaj som absolutne nic necitila.

Zial nevyhubil ich vsetky a velmi rychlo sa mi rozsirili az tak, ze som musela ist pod narkozu a operoval mi to znova vypalovanim - pomohlo to a odvtedy musim silno zaklopat, mam pokoj. Mne ziadne masticky, vodicky a podobne veci nezabrali, tiez som skusala wartec, no uplne ze nic. Brala som vtedy vela zinku a vitaminu C, myslela som pozitivne a mala som skveleho doktora. Dakujem bohu, ze mi vtedy pomohlo nieco z toho.

lily17

a chcela by som sa ešte spýtať či ked sa vyliečim z bradavíc, teda už ich tam nebudem mať môžem nakaziť partnera?

lily17

chcela by som reagovať na príspevok kura bojon....píšeš že máš s bradavicami problém už 4 roky, to znamená že ich máš v jednom kuse, či už boli aj obdobia kedy si ich nemal/a?