HPV - genitálne bradavice - prosba o pomoc - SURNE

Príspevok v téme: HPV - genitálne bradavice - prosba o pomoc - SURNE
babulka

Ahojte dievčatá, už som si prečítala niekoľko príspevkov na tému HPV, ale aj tak by ma zaujimalo ako mám správne identifikovať takú bradavicu. Nikdy som to nemala a teraz neviem či je to ono alebo nie. Našla som si dva výrastky tam dole, nie na genitáliách ale pri. Jeden na jednej strane a druhy na druhej, ked si po tom prejdem tak to citim len ako zhrubnutú kožu, neprevísa to, nie je to velke, takže neviem ci su to bradavice alebo nie.Neviem ani ako by mi to vypaľovali ked to mam iba ako malý hrbolček, nemá mi tam čo odpadnúť. Na cytologických testoch mi zistili stupeň II a dole bola zaškrtnuté - LE a ER..neviem čo to znamená - ak viete, poraďte. Výsledok je spred mesiaca a asi pred 3 týždňami ma vyšetroval gynekológ a ten mi na tie výrastky nepovedal nič. Teraz neviem či si ich nevšimol alebo...
Ak by ste mi mohli v tomto poradiť bola by som vďačná,na najbližšiu kontrolu mám isť v marci a neviem či v tomto prípade môžem mať pohlavný styk, či môjho partnera uchráni kondóm, ak by to boli bradavice. Ďakujem veľmi pekne za rady, sú pre mňa veľmi potrebné. Ešte raz ďakujem

lucka

Chcem sa opytat ci uz niekto vyskusal dermalny roztok na liecbu bradavic s nazvom VERRUMAL.
Pomoze to vobec?Predpisal mi to moj gynekolog.
Dakujem

sasa

ahojte chcela by som sa opytat mam 15 a asi mam bradavice v okoli vaginy lenze uz ich mam asi 5 a mame osm to nepovedala lebo urcite by jej povedali ze som s niekym spal vzdy sa chranime s partnerom ale ja tak ich mam neda s ato nejako vyriesit bez mami alebo aky krem alebo co si mama kupit a djau mi ho ja bez predpisu prosim pomozte mi :(

ifka

Ahojte.Je to uplne strasne kolko z nas na to trpia.Ja som si to vsimla asi tak pred tyzdnom a to uplne nahodne, pretoze to ani nebolelo ani nesvrbelo.neviem presne ci tu to oni, bo na jednej strane pri genitaliach vyzeraju inak su v rade a na druhej strane su to take vybezky z koze telovej farby... Podla maminych kniziek si na to teraz davam cajovnikovy olej no potieram si to uz asi tyzden a stale su tam tak rozmyslam ze vyskusam este jeden domaci liek a ak ani ten nezaberie pojdem na gyndu. a ten liek je potierat si bradavice vatou namocenou v stave cesnaku, vraj to by malo bradavice vysusit.. ak to niekto vyskusal alebo o tom aspon pocul tak mi poradte ci mam s tym experimentovat, gynekologovi sa bojim ist, a imunitu nemam teraz vobec oslabenu prave naopak kazdy den mam prisun nejakych vitaminov.

RNG

Prve tri, zinok, sele a probiotika odporucam brat kazdemu, lebo telo ich potrebuje na mnozstvo procesov a nedostavame ich dost v potravinach.

RNG

opakujem antiviralne, zoradene zhruba podla ucinnosti:
Zinok selen, Lactobacilus Bulgaricus(z probiotik),l-lysin, aloe vera, vitamin C, echinacea, baza, astragalus,graviola,chanca piedra, lapacho, GSE, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov a najsilnejsi, chaparal(larrea tridentata).
Ako som zdoraznil uz mnohokrat, virusom sa prakticky neda vyhnut a niektore sa stavaju permanentmyni obyvatelmi tela. Da sa ale ich mnozstvo a ucinky v tele znacne potlacit uvedenymi antiviralnymi

mimka

ahoj vsetci, na tieto bradavice zarucene pomaha wartec, biely krem, v priebehu mesiaca vsetko zmizne, ale stoji okolo 700 sk na predpis.

faho

Chcela by som sa spytat, niekto tu pisal, ze na condylom, resp. genitalne bradavice pouzival produkt Aloe Vera.
Vie mi povedat , ktory konkretny produkt Aloe Vera to bol? A nakolko to bolo ucinne? Lekar mi povedal ze si mam dat dokopy imunitny system a az potom siahneme po chirugickom zakroku, ze je mozne ze condylomy zmiznu aj same. Preto skusam najskor vsetky mozne ine sposoby. Moj imunitny system je vsak v katastrofalnom stave, tento rok som absolvovala operaciu zubov, ovcie kiahne v 30-ke, zapal potnych zliaz, dva krat zapal trojklanneho nervu a teraz mi zistili tie condylomy. Poprosila by som o radu, co je najlepsie na co najrychlejsiu obnovu imunitneho systemu. Dakujem

zvlastne

zuzu zvlastne lebo kondylomy,ani hpv nesvrbia a castokrat anilen netusis ze hpv virus v tele mas, vlastne o nom ani vobec nevies, zvacsa sa zisti len nahodne a aj to len na krcku skumaju. kondylomy su iny typ hpv virusu-ten ked mas zvonku tak ich vidis,ale nesvrbi to, neboli to,len to je. ak mas kondylomy je velka pravdepodobnost ze spolu s nimi mas aj ine-rizikove typy hpv virusu.z krcka ti to zisti gynekolog, inde ich zial neskuma nikto,takze ostava dufat,ze si imunitny system poradi sam-posilnuj imunitu.su i antivirotika a imunomodulatory no beru sa aj niekolko mesiacovvkuse az rok...

mica182

Aj ja mám kondylomy liečim ich na kožnom vypalovaní. Teraz nemám žiadny sex a tiež beriem Indonal. Je potrebné posilniť imunitu.