Modeling...

Príspevok v téme: Modeling...
daniellaa

Ahojte dievcata torsku sa vam predstavim volam sa Daniela moja vyska je 178cm a vaha 54kg aa mam 15 rokov...pracujem v modelingu zacala som stym tejto zimi 2008 bola som strasne stastna a vsetko vtedy som mala 60kg ked som stym zacala povedali mi ze mam schudnut a to sa aj podarilo nejedla som ibaa malo preto sme sa s rodicmi vela hadali pretoze som necela nic zjest aa aj ked som zjedla ciitila som sa velmi zle ... chcela by som mat 50 kg pretoze je to idealna vaha modelky..ja nemam problem schudnut rychlo lenze zacala som vracat asi pred 3 mesiacmi aa najprv som to brala ako zabavu a kila sli dole...ale teraz si uvedomujem zee too bola obrovksa blbost pretoze som si ublizovala a velmi:((...dievcata v skole stale jedli bagety snickers a sladkosti a to som na strednej pre mna je moja postava prvorada a ja tak mozem iba na nich pozerat s casu na cas si dam sladke....ale doobedu nic nejem na obed sa najem a potom jem poobede minimum a od 6 hod uz jem len mrkvu alebo take zeleninu v malom mnozste chcem sa spitat co si o tom vsetkom myslite:.dakujem...

kikina

No tak to sú dosť sprostý ľudia s tej agentúry, je im jedno že prídeš o zdravie, hlavne nech majú ďalšiu svoju anorektickú vyžlu, ktorá bude vzorom "trendovosti".... je to strašne, že ľudom s týchto agentúr je to jedno.... hlavne že zarobiaa.... ja na tvojom mieste by som už písala žiadosť o výpoveď.... chápem, že chceš byť ideálom krásy.... ale nájdi si inú agentúru, ktorá z váhou 5Okg nebude spokojná, ale povie ti aby si pribrala.... nenechaj si vďakaniakej kariére zničiť zdravie.... to je dôležitejšie ako peniaze.... zdravie si za peniaze nekúpiš

severanka

ideálna váha na 178 cm je práve tých 60kg ktoré si mala... to že ti nejakí ľudia v modelingu povedia že máš schudnúť, ešte neznamená, že si tučná alebo čo... robíš chybu a nechápem, že si to rodičia ešte nevšimli... a ešte jedna vec: v živote by som 15 ročnej dcére nedovolila robiť modelku...

ichtys

Ahoj Daniellaa, to čo robíš, nie je múdre. V živote máš oveľa väčšiu perspektívu ako zdravá žena, než fyzicky vyčerpaná modelka, s rizikom anorexie nervosis. Nemusíš sa príliš zameriavať na postavu, pretože tá nemá byť v rebríčku hodnôt na prvom mieste. A ani na najbližších desiatich. Nech ťa vôbec nezaujíma čo si kto myslí o tvojej postave, aj keby si mala zrovna 80kg. Najdôležitejšie je aby si bola dobrým človekom, a rozvýjala dobré hodnoty, ktoré sú v tebe. Čo sa týka modelingu, mala by si s tým skončiť. Môžeš si byť istá, že im nejde o teba ale iba o tvoje telo, a to aby na ňom zarobili. Morálne je modeling na úpadku, aj keď sa zdá byť taký atraktívny. Nechci ani vedieť aké mravne skleslé a špinavé pozadie stojí za tým všetkým. Čo sa týka jedenia...mala by si jesť 3x denne. Počnúc ľahkými raňajkami (pečivo+tekutina+ovocie) až po večeru. V tvojom veku potrebuješ jesť. Neupadaj na duchu ani na mysli. Buď sama sebou a hlavne normálne jedz.

dontLikeThis

aj ja sa pripajam k nazoru je je to strasne malinko na to kolko merias. tvoja postava a vaha by mala byt primerana tvojej vyske a nie nejakym podmienkam modelky. ja som tiez menej jedenie prv brala za uplne normalnu vec pokial sa to nezvrhlo do anorexie, a tiez to zacalo pred cca 4 mesiacmi, teraz sa s tym snazim bojovat... najlepsie je zacat co najskor...;) babula drzim ti palce a hlavne si uvedom a rozmyslaj co je pre teba prednejsie ci zdravie alebo to ci si chuducka a mat strach ze nebudes mat ziadnu energiu:(... naozaj ti drzim palce moc moc moc.

kellys

no podla mna je to zvratene :( 54 kg na tvoju vysku je velmi velmi malo, ani nehovoriac o 50 kg. ako si sama napisala, je to velke skodenie tvojmu organizmu. skoda, ze dnes musia modelky vyzerat ako vychrtlinky... porozmyslaj, ci to za to stoji, mohlo by sa to na tvojom zdravi v buducnosti nepekne prejavit :(