KONDOMY

slusny_muz

Hlavne velmi dolezite je to, ze ked sa aplikuje pharmatex, nesmie sa zena ist hend umyt s mydlom, lebo mydlo znizuje ucinost aktivnej latky obshiahnutej v pharmatexe.
Takze najlepsie su HAK (tabletky, naplaste,...) a klasicke kondomy.

arabella

phrmatex ziadne ochorenia nesposobuje..jeho jedinou nevyhodou je,ze moze vytekat..ale to nie je nic strasne,nestava sa to vzdy a nikdy ho nevytecie tolko,aby prestal fungovat..

slusny_muz

Pharmatex je hovadina, prepacte za vyraz ale je to tak. HAK, tie novsie pripravky, nizkohormonalne nenicia pecen. Tu si viac nicime alkoholom.
A ktym kondomom. Durex su the best. A to ze sa stiahol, je samozrejme zla aplikacia kondomu, resp. partnerovi bol prilis "tesny". Ano dobre citas tesny, vtedy hrozi ze sa zosmykne.

sunnysweetie33

no ja som brala 2r. HA,potom som ju vysadila,lebo to velmi nici pecen a na co sa napchavat chemickym svinstvom..ak nemas sex kazdy den,tak su dobre aj kondomy..a este ta chrania aj pred chorobami,ale mna prednedavnom DUREXI skamali..sice sa hovori,ze su najbezpecnejsie..stiahol sa nam a ja som musela pozit postinor..horsie svinstvo ako HA..a teraz len rozmyslam,co mam robit dalej..tiez rozmyslam nad pharmatexom..ale zase to ze sposobuje rozne ochorenia a pod. takze vychadza mi z toho,ze neseoxvat,ale zas s tym sa zmierit neda,takze netusim,co dalej....

arabella

pipina,ja pouzivam kondomy stale a eeste sa mi nic nestalo..zo zaciatku som pouzivala aj pharmatex,niekedy ho vytiahnem aj teraz,ale zo skusenosti kondomom doverujem..hovorim si,ze ak by sa nieco predsa len stalo,zachrani postinor..ale ja mam zatial skusenosti dobre,dufam,ze to nezakriknem..:)

kikulka

ja im neverím vôbec...veeeeeeeeeeľmi zlé skúsenosti,beriem tabletky a je to ovela ovela lepšia a bezpečnejšie proti otehotneniu...........na 100%ťa ale nechráni nič,najviac tabletky 99%