Aku vydrz ma vas partner?

house

Mila zlata xina to veru zalezi od vela okolnosti nie je to vzdy rovnako dlho
zalezi ktore cislo ide kolko mas vypite
a hlavne na co myslis , co mas v mozgu
Skuseni experti vydrzia aj dve hodiny
Ak chcu tak sa urobia, ak nechcu tak sa
neurobia to je cvikom.Vacsinou mladi chlapci su ako na dostihoch vzruseni, tak su hned hotovi na Taxise...

petra..

KACICKA: AKO PODľA CHUTI? VEĎ TO PRíDE SAMO, NEDá SA TO REGULOVAŤ, ŽE TAK UŽ TERAZ BUDEM EJAKUOVAŤ, ALEBO EŠTE NEBUDEM. ... ALEBO SA TO DÁ OVLÁDAŤ???

mircoMY33

jak si to zena postavi tak to ma niektora je jako nafukovacia anca tak 50 sek. a hotovo niektora sexualna dracica tak vtedy hodiny

kacicka

to je individualne, vzdy to moze trvat rozne dlho, zalezi na chuti. raz skoro ihned inokedy po 15. min.,po 30. min.

moniqa87

cccxxx: je dokazane, ze aj delfiny to robia pre potesenie a nie len pre rozmnozovanie... a ked to mame kazdy den mozes nam len ticho zavidiet...

btw, ja som viac ako dve hodiny asi ani nezazila, ale pochybujem, ze by ma to dlhsie vkuse bavilo ;-)

amys

tak asi od pol hodiny do 1 a pol vacsinou ale ked mame cely den v posteli ta su to aj 4 hodky ale to je vacsinou tak ze hodina sex pol hodka pauza a tak dookola

tip

NIC V ZLOM A NIC PROTI DLHEMU MILOVANIU ALE BABY DAJTE SI POZOR ABY STE PO VIACERYCH OPAKOVANYCH STYKOCH NASLEDUJUCICH V KRATKEJ DOBE ZA SEBOU NESKONCILI V NEMOCNICI NA ZENSKOM. NIEKEDY SA TO MOZE STAT. KRVACANIA A ROZNE HORSIE PRIPADY.