čím znížim chuť do jedla ?

tinusska

no jasne, to je ta ryba bez kosti... doslo mi to... :)) uff... ak nevadi, budem koncit a pojdem cvicit... dobru chut ti prajem....

tinusska

nie, nevrav tak.. ale verim, ze ty ako denna studentka mas toho este viac... aj sa chystas niekam na obed, ci varis si sama?

tinusska

chodila som pravidelne dva mesiace, len som menila pracu, tam sa zacina skor, a musim vstavat o piatej hod rano, tak tento mesiac som este ani nebola, bo som sa snazila si prisposobit rezim, ale uz zacinam byt v poho... no ja mavama po praci este aj brigadu, takze aj ta ma vycerpava, ale vsetko chce system a myslim, ze uz som to dotiahla...

lleilla

no ako kedy,ale vzdy moze byt aj horsie,no vela som pohotovost pozerala,tak som sa inspirovala.Chodis do fitka pravidelne?

tinusska

ste dve? lebo podla toho ako pises, to mas v celku v poho... no vies, toto boli este aj sestry dokonca, tak strach... a co to presne studujes?

lleilla

ani ja nie som sama,sme dve,no kazdy ma chyby,ale este s dokladmi pod vankusom aspon nespavam...tak snad to uz teraz budes mat lepsie,fajn,ze si sa odhodlala znava studovat