Prvýkrát

Príspevok v téme: Prvýkrát
miroslavaa

Bolo to tu síce už viackrát, ale...toto je iné...mám priatela, s ktorého lubim, ale vidime sa len občas, že je sam doma je iba občas..vlastne, chcela by som aby sme už začali s takými sexuál.hrátkami...orál...a tak sex...nechcem aby sme sa prvýkrát milovali a predtým nič...proste nech sa naučí čo mám rada a nech zistíme o sebe viac po tejto stránke...ale neviem kde... ani u nás sa to nedá...a neviem ako mu to naznačiť..medzi nami boli iba vášnivé bozky, aj ke´d som sa trošku aj toho bála..že čo bude ´dalej, vtedy sme boli sami...ale nebolo nič...proste musím mu povedať, naznačiť že by sme mohli skúsiť aj toto..len ako? Lubim ho a chcem aby to prvýkrát bolo s ním...verím mu a viem, že to chcem...a ochrana..ma nato myslieť on, alebo ja..kondomy som nekupovala ešte nikdy:Dhm...ani oral nebol takže nič netuším...inak, nemame 13..ale 16..pre niekoho skoro, pre mňa nie..som pripravená...ďakujem za rady..

cody

suhlasim s kacickou...normalne sa o tom porozpravajte..poriadny rozhovor vyriesi vela veci ..a daj mu to najavo tak trocha telom,dotykmi..ked sa budete vasnivo bozkavat uplne sa knemu pritisni panvoua dotoho nejake tie pohyby.. snad pochopi o co ide a potom by to mohlo uz ist aj samo..a pre pripad ze by to islo dalej maj v zasobe nejaky ten kondom nieje ziadna veda ich kupit ..a ak sa hambis tak ich daj kupit niekomu inemu ..hmm

kacicka

no urcite sa o tom otvorene porozpravajte a skuste najst nejake riesenie kde by ste to mohli spolu prezit.ak to chce aj on s tebou prirodzene. nebojte sa milovania a neplanujte vsetko v sexe.uvolnite sa a nechajte tomu volny priebeh. robte len to, co je vam prijemne a bude to super.ochranu mozte kupit aj spolu, nie je na tom nic zle. a ak ti je to neprijemne tak nech to kupi radsej on.

airiana

ako ste dlho spolu? predpokladam ze asi nie dlho, ked si este neviete vsetko povedat otvorene, najskor sa naucte hovorit si taketo veci otvorene, je to bezna vec a je to velmi dolezite, asi je tazke zacat o tom hovorit otvorene chapem to, ale neboj ono to casom pride same, neponahlajte sa

leerka

mozno sa on boji zacat s takymito vecami , lebo nechce sa teba tlacit, takze ak chces pred sexom zacat s pettingom a tak, naek mu to naznac....

limetka335

skús mu to nejako nenápadne povedať... aj ked sama netuším ako.... alebo ked sa budete bozkávať, chyť jeho ruku a daj si ju kam chceš:) opatrne, pomaličky...ked sa nečiní on, začni nejako ty:) možno on sa bojí, aby to nebolo na teba prirýchlo... sama ho najlepšie poznáš takže jedine ty vieš aký je a ako sa k nemu treba správať:) držím palce:)