podkozne akne ci co to je??

cherryR

no hlavne nerobiť peeling ak je niečo na tvári zapálené lebo si to veľmi ľahko môžeš rozniesť všade po tvári....treba upraviť aj stravu lebo napríklad veľmi štiplavé jedlá,čokoláda a pod.sú dráždivé a na koži sa to veľmi rýchlo prejaví tak ako aj poruchy vnútorných orgánov...treba pozisťovať príčinu a už potom len robiť všetko preto aby sa to netvorilo

lucia22

Mne sa robili tiez podkozne vredy, som si ich vytlacala a potom to aj tak vyzeralo, cela tvar zdemolovana. Kozna ma hned sprdlal- tazka forma akne nasadila tabletky a o pol roka tvar cista. Takze urcite chod koznej ziadne pripravky ti nepomozu tiez som poskusala hory-doly a nic z toho.

zabicka1611

mam 21...a tiez si to vytlacam a na pravej strane ich mam uz menej len na lavej je to horsie!! ked to nevypucim tak na dotyk je to hrozne :((

madison

jajusska.. je to dost ,vazne.. vies?? lebo sa toho neda nijako zbavit..a potom ti po nej zostane fliacik..aj ked si to nevytlacim.. videla som take video;.. ze ten porik sa upcha, tymi bunkami zrohovatelimy na povrchu , a potom sa to vsetko nevie dostat na povrch,, jaby som len bola zvedava, ako sa ten hnis zahooji,, kam zmizne

jajuska11111

taketo sa hlavne nemaju vytlacat...ja viem ze sa to nedaa nevytlacit, ale ak si ich nebudete vytlacat, budete ich mat postupne menej..aspon mne to pomohlo

ln

ja mam tiez nieco podobne...take velke podkozou a neda sa to vytlacit a aj ked si to nevytlacim same sa to vobec nelieci...mam taky malicky balea gel na zmensenie vyrazok a na "normalne akne" zabera ale na toto podkozne nie!minule som si zo zufalosti natrela vyrazky z.pastou a chodila som tak dva dni,potom som sice mala zacervenanu a vysusenu polovice tvare,ale uz je to v pohode konecne som sa tohjo zbavila,ale bojim sa ,ze sa budu tvorit nove,ako tomu predist?

madison

to jak keby som ja pisala,, haha.. ten ist problem mam.trapima to od coho to mam . daco v tele, ale predtym som take nikdy nemala len teraz , vtedy som malalen take vyrazky , aj s ty msom sa trapila. teraz je to horsie.joj..:)