Tema len pre zeny.

Príspevok v téme: Tema len pre zeny.
terminator

Ahojte,

tuto temu zakladam pre zeny. ktore sa potrebuju navzajom stale lutovat a utvrdzovat sa v tom, ze su vsetci zli a len oni chudatka su tie dobre.Dalej je to pre ti, ktore 100x zakladaju tu istu temu z temy, ktore maju dementny nazov, na urovni 5~rocneho decka a vobec nesuvisia so zdravim.Tych je tu vacsina.Ucelom je zvysit kvalitu tohoto fora.Dalej je to pre tie, ktore navedia pochopit,ze raklama je zakazna a uvadzju nazov kozmetiky v nadpisoch.

schelby

alicakl, v poriadku by to mozno bolo keby sa vyjadril k veci, bez utocnych slov len na zeny, lebo pokial si pozries aj chlapske prispevky, tak sa ti rozum nad tym zastavi. TAk nechapem o co tu go. Keby to napisal vseobecne, tak ok, ale nie ze sa ide robit neviem aky, a zeny ponizovat. Je to trochu trapne. A ved dalsia vec, co nechcem, to necitam a basta.

agaven

terminator ty si macca či čo ved na to tu je ona zle da preč atd a načo to tu čitaš daj si inu stranku tuto nemusiš napr www. auto.sk to ste vy alebo www. telefon.sk alebo www. elektro a tam sa hrab

alicakl

Jasné že súhlasím s tým,že muži ani hádam nie sú ľudia.Akurát, že on vystihol presne ten typ žien, ktoré majú asi málo ženských hormonov.A to sú bohužiaľ tie, podľa ktorých nás potom muži porovnávajú.Takže také tie tzv.sliepky vystihol úplne bravúrne.

schelby

mily terminator, ak mas nejaky komplex vybijaj si to inde, v podstate by som mozno s tebou suhlasila, ale to tvoje tema len pre zeny, no vies precita si tu kopec prispevkov od chlapov a tiez niektore temy az mi rozum nad tym ostava stat. Asi tak moj zlaty. Neznasam chlapov ktori si o zenach myslia ze su blbe slepice a oni su najinteligentnejsi.

alicakl

No tak to bolo terminator dobré.Aj keď som žena a mala by som s nimi držať, máš v podstate pravdu. :-))))))

severanka

terminator :D tak si ma pekne rozosmial... a prečo by soms a na konkrétnu značku nemala informovať vôbec? tom prípade by celá časť - krása kozmetika úplne musela zmiznúť...veď to sa nedá nespomenúť konkrétnu značku ak sa bavíme o kozmetike a o tom, čo na čo je dobré a čo na čo pomáha atď...