neviem preco nemam kramy

lenulka000

ale nesom tehotna lebo sme pouzivali kondom a niekedy aj bez sme sli ale nedal to do mna ale ma boli brucho a nemam kramy poradte mi co mam robit hm? som z toho zufala

lenulka000

ale nemam ziadne priznaky proste nic my nieje a nebude to tym ze som prechladnuta? myslim zapal mocovych ciest alebo nieco take

hviezdička

JAkarta, ty si,ale číslo. Si určite tehotná, keď si nedostala už 2 týždne menštruaciu. Máš veľký problem, lebo teraz nezistiš, kto je otcom, kedˇsi spala až piatimi chlapmi behom dvoch týždnoch.Čo si mysliš, že si nachladnutá? Naštív gynegológa.Čo si zač,keď stolkymi drichmeš.NAčo tu píšeš, nevie ťa to napadnuť že môžeš byť tehotná?

ojka

no dnes nemám nejak naladu sa pohoršovať(zbytočne by som sa rozčulila), tak jediné čo ti ostava je len čakať, poprípade navštíviť gynekologa,.... nejdem ťa odcudzovať, že prečo v 13, ale tiež as mi to zda veľmi velmi, ale veľmi skoro. Neviem prečo, ale dnešná doba sa mi zda strašne uponáhľaná... a hlavne, čo sa mládeže týka... /-:

datelinka

cicuu, cakaj dalej. ja som dostala prvu menstruaciu az v 15,5 roku, a to este nie je extrem. zatial si sice pri hornej hranici, ale este v norme.
inac, v 13.rokoch prvy pohlavny styk.... este si dieta, bolo treba pockat a uzit si ine rozkose detstva. alebo ti islo o zapis do knihy rekordov?

meggy10

cicuu to bude asi preto ze si asi v 13-tich stratila panenstvo neviem si vobec taku 13-tku predstavit v posteli, viac ti povie odbornik-gynekolog.

jajkafr

janulienks
každá žena dostane menštruáciu v inom veku. Niektoré dievčatá dostanú menštruáciu až v 15-tke. Ak nedostaneš ani po tomto veku tak navštív lekárku. Alebo sa skús na túto tému porozprávať s mamkou ... možno aj ona dostala menštruáciu až tak neskôr