Veľmi sa potím

Príspevok v téme: Veľmi sa potím
rika_81

Proším o radu. Možno niektorá z vás má podobné problémy s potením .Mám po 50 a s tým spojené problémy s menopauzou. Gynekolog ma odbil že nie som sama a že to takto bude stále. Chcem sa spýtať či existujú nejaké voľno predajné lieky alebo nejaké bylinky ktoré by mi pomohli. Strašne sa potím. Stačí aby som prešla pár metrov a mám doslova kropaje potu na hlave krku a všetko to steká po chrbte ako keby som bola v sprche. Je to veľmi nepríjmné a v zime aj nebezpečné lebo mám stále mokrú hlavu a chrbát a kríže...... Bojím sa že môžem niekedy dostať zápal pľúc alebo mi prechládne hlava, kríže..... je to strašné a cítim sa veľmi nepríjemne Prosím o radu

Emilim

Ja sa tiez velmi potim na hlave, na krku, na chrbte. Pod pazuchami sa nepotim ,ja mam v praci aj fen na vlasy,aby som neprechladla, lebo ma oziabe vzdy az hlava. Mam 57 r.Ale menzes nemam uz od 23 r. Mala som hysterectomiu v 23 rokoch. Ja som si na to potenie uz zvykla. Ked som aj hovorila dr. ze sa potim, tak ma odbila s tou operaciou. Neberiem na to nic, len mi velmi vypadli vlasy. Mam az take kolesa povypadane. Aj som chodila na kozne anic. Sama si objednavam sampon salon TEXTURES zo Skalice, trochu mi pomaha, uz mi tak nepadaju.

pepe 75

skus sa poradit so svojim praktickym lekarom,vacsinou su velmi fundovani...mozno by ti pomohli J.V.kvapky - klim(vyzivovy bylinny doplnok priaznivo posobiaci na problemy zien v obdobi klimakteria,nie su drahe a mojej mame pomohli...skus,mozno to pomoze...