Ako ma vyzerat dokonala zena?

petulika

ehm, myslím, že skôr je Indka, ako Indianka.. bo ten film bol natáčaný v Indii, latika..
a je pekná tá herečka..
len toľko.

latika

uz len jedno si sa nevyjadrila k teme ale dost od temy..tema totiz bola dokonala zena a k tomu si nic nenapisala...

miso

hajaja, a co ti mam napisat aka si uzasna a super ked siris rasizmus.??prepac si naozaj uzasna, vzor pre male deti...a okradnut a zbit ta moze v dnesnej dobe ktokolvek.. aj ten tvoj milovany biely brat...ako sa stalo mne..a si predstav ze cigansky doktor mi vtedy zachranil zivot..tak preto pisem co pisem.ozaj a kolko mas rokov?14??

hajaja

miso a ty si ten najmudrejsi zo vsetkych mudrych!
jasne, to ked si clovek povie svoj nazor, nech je akykolvek, uz je hlupy. ach, kam sme to dospeli?!
meforme, akoze "az take"? co poznam ludi tu, kde byvam, vsetci hovoria takto.
ale co,myslite si o mne co chcete, ste mi aj tak ukradnuti! obhajujte si koho chcete. mne je to tak sumafuk! len sa potom nechodte stazovat, ked vas volaki cigani okradnu ci zbiju.

dnes je uz vsetko mozne!

meForMe

hajaja: aj ja mam voci ciganom predsudky,no nie az take ,aby som ich osocovala a posudzovala..ale uvedom si ze aj bieli sa najdu taki,a mnoho krat este horsi..

hajaja

ja nemam potrebu hanbit sa, necitim sa vinne, oni si za to mozu sami, ze ich vsetkych takto hadzu do jedneho vreca! mali by sa oni hanbit, nie ja, slusny clovek, co poctivo pracuje a v dome ma cisto!

latika

FAKT BY SI SA MALA HANBIT ALE AKO VRAVIS JE TO TVOJA VEC...NETREBA HADZAT VSETKYCH DO JEDNEHO VRECA,...POZNAM AJ TAKYCH, čO ŽIJÚ NA ÚROVNI, NEVALAJÚ SA V ŠPINE A SÚ TO SLUSNí ĽUDIA.