Boli ma bedrovy klb, co s tym?

Marcelka75

Zdravím, už asi vyše mesiaca ma bolí bedrový kĺb. Cez deň to až tak necítim, no hlavne v noci, keď sa chcem otočiť, prípadne pritiahnúť nohu k bruchu. Veľmi ma to bolí. Vie mi niekto poradiť, čo mám robiť? Ďakujem krásne

Helus

Iren1 tak ako,zacala si to uz braat,a vidis uz nejake vysledky.Ja som si dokonca pisala s pani z distribucie,a vedeli dobre poradit.

Irén 1

ni-ka,
dík, no aj condtosulf som brala v práškovej forme a bol mi ťažký na žalúdok rovnako ako v tabletkovej forme.
No objednám si ho, lebo teraz neberiem nič, sem tam MSM, ale to skôr zo zvyku . Prajem zdravíčko....

ni-ka

Iren-objednavam tento,uz mam tretie balenie...som s nim spokojna,dokonca mi z tejto firmy poslali k objednavke aj ochucovacie tablety...takze rano si zarobim kokteil,ja tam este supnem cecko-v prasku,tiez z tejto stranky...
a kedze sa to pije ako kokteil nie je mi z toho zle,skor som mala problem hltat tablety...Tablety robia strasne velke aj MSM aj vit.C:-(

Irén 1

ni-ka,
dík za typ, ale napíš, prosím či nie je taký ťažký na žalúdok ako condrosulf ,nakolko som ho pre žalúdočné problémy nemohla brať.
A objednávaš ho z netu? Nakolko aj mňa oslovil, pretože zloženie sa mi tiež pozdáva, ale preberiem to potom s mojou rematologičkou.

RNG

Ten prasok je definitivne lepsi podla zlozenia.
Ale na zapaly klbov, ktore su povacsine vysledky alebo zleho mazania/vydieranie na co moze pomoct jest 2 avokada tyzdenne, ale castejsie su od cinnosti mykoplaziem, vnutrobunecnych parazitov v tele, ktore sa rozmnozuju a posobia tak pomaly a maskovane, ze ich telo prakticky nevnima. Ale po case, ked infikuju znacnu cast buniek v tele, ich celkovy vysledok sa prejavi ako reumaticke zapaly . Ja to adresujem ucinne extaktom z olivovych listov(3 x 300 mg oleuropeinu), kvapkami samenta, coumandy a banderolu(2 x 15 kvapiek z kazdeho) a samozrejme na to, aby sa to do tych maskovanych infekcii vobec dostalo ich odmaskovavam serrapeptazou(3 x 120 000 IU)
Na tento velmi intenzivny utok na tieto velmi malo lekarom zname infekcie som sa rozhodol po tom ako sa mi po nemocnicnom pobyte, kde mi atb znicili probioticku floru, ktora mykoplazmy aspon ciastocne udrzovala v sachu sa trieto velmi premnozili a skoro ma skriplovali tak ze som ledva chodil a nevedel som v ruke udrzat ani len prazdnu sialku. Kedze este nijak nehodlam ist do penzie ako invalid a rozhodne nechcem ziadne operacie,ktorym sa takto mozem vyhnut, tak som zacal brat tie intenzivne davky antimikrobioalnych, spolu so serrapepatazou a curcuminoidmi na zmiernenie zapalu.
Dnes , po skoro 3 mesiacoch som na 95 percent spat, mozem robit kludne drepy, v tej postihnutej ruje uz zdviham aj 50 kg vahy, takze asi som to adresoval spravne.
Kedze som zasiahol pomerne skoro, nemam ziadne deformity zo zapalov a mensie zapalove kalcifikaty si odstranujem, vlastne presuvam z makkych tkaniv do kosti branim vyssich davok vitaminu D-3 (5000 IU)a K-2(200 mikrogramov)
Moj starsi brat vyckaval niekolko mesiacov az mu zacal velmi opuchat a vybacat prostrednik, teraz ma pataliu to napravat. Ale uz sa mu to znacne zmensilo, tie ako sa kedysi hovorilo "reumou zhrubnute prsty".

V nemocnici som bol na operaciu zlcnika, ktory sa mi bea akehokolvek predosleho varovania zapalil a zacal odumierat/nektotizoval, takze ho museli okamzite vyoperovat, inac by som mohol zomriet na otravu krvi/sepsa.
Pri tom som musel podpisat, ze budem brat vsetko, co budu lekari povazovat za dolezite, najma pre to, ze by mi inac poistovcna odmietla za operaciu a pobyt v nemocnici platit. A ucet bopl trochu privelky, aby som si dovolil akokolvek protestovat. Tak tych par dni som im nechal robit co len chceli, inac by som musel tych 106 tisic dolarov za 6 dni pobytu v nemocnici hradit z vlastneho vrecka aj napriek tomu ze platim tie najlepsie zdravotne poistky uz vyse 45 rokov a nikdy som od poistovni zatial nedostal ani halier. Tentokrat to bolo ale privela, tak som sa musel podriadit diktatu monopolu.
A z nemocnice napriek tomu ze mi vlastne zachranili zivot som vypochodoval z krvacanim do criev, crevnou infekciou dokonca kvasnou infekciou na pohlavnom organe, co som zrejme nachytal od nesterilizovanych nadob na moc v tom pooperacnom oslabeni so znicenou ochrannou probiotickou florou a tyzdne trvajucimi hnackami s krvou.
Nastastie okamzitym nasadenim probiotik, branim kopy mikrovlaknin a antimikrobialnych doplnkov som sa z toho vykopal, inac by ma rezali znova na zastavenie krvacania a ja ako cukrovkar DM-2 sa slabo hojim tj to by mi vazne ohrozilo zivot.
Naviac mi anesteza poskodila pamat, tj kratkodobu, co sa mi ale postupne regeneruje, na stastie. Ale anesteze pri operacii sa rozhodne vyhnut neda, takze co sa da robit. Vlastne pri dvoch operaciach lebo zacali s laproskopickou a nakoniec ma museli rozkrojit naplno, 30 stychov, kvoli tomu nekrotickemu tkanivu.

ni-ka

idealne na klby a chrupavky-namiesto chondrosulfu ktory je drahy a ma mene ucinnych latok ...
tento prasok obsahuje vsetko co treba na vyzivu pohyboveho aparatu a je neporovnatelne lacnejsi...
odporucam :-)

www.namaximum.sk

Helus

Siskaa ten olej vyzera zaujimavi,zrovna dneska som bola u reumatologicky,a vyfasovala som Condrosulf+Arthrotek forte+Metojekt injekcie,ktore si picham vsetko protizapalove.Mam reumatoidnu artritidu.Takze sa kazdej slamky chytam a som cakatelka na umely kolenny klb.