Rozdielne velke prsia.. :(

Príspevok v téme: Rozdielne velke prsia.. :(
nikuska

Ahojte!Ja mam taky problem, ze jedno prso mam poriadne vacsie ako to druhe. Je tam aspon 3 ciselny rozdiel.Mam 15 rokov a sice to mensie prso sa mi snazi dorast- je to zbytocne lebo aj to vacsie rastie, cize ten rozdiel tam je stale rovnaky :( Chodila som s tym uz po vsetkych moznych lekaroch- bolo ich skutocne veelmi vela a kazdy mi povedal nieco ine. Jeden povedal-cakaj, ono sa to spravy, druhy zas povedal- je to marne, pockaj do 18-tky kym si budes moct dat spravit plastiku. Pri vsetkych tych slovach ci uz boli pozitivne alebo negativne, vzdy som sa strasne trapila. Ja viem, su ludia, ktory su na tom horsie ako ja a o mnoho, ale predsa mi to neda a trapy ma to. Strasne ma to obmedzuje! Nemozem sa chodit v lete kupat lebo sak jake plavky si dam. Stale si musim vymyslat vselijake vyhovorky, ze co vsetko ma boli prave ked sa kamaratky idu opalovat a podobne! Este k tomu vsetkemu aj tancujem a nase kostymi maju vzdy velmi hlboke kostymi, tak si neviete predstavit co vsetko musim robit aby to nik nezbadal. Vsetky podprsenky si musim presivat aby to bolo co najmenej vyditelne, ale ja tak to vidno. Pred mojou maminou sa uz na to ani nechcem stazovat bo ju to trapy ked ja sa nad tym rozculujem, cize uz fakt neviem na koho sa mam obratit. Este aj ked chodime s tancom po sutazia, tak viete co vsetko musim robit aby som sa dostala do sprchy?? Tam sa vsetci spolu sprchuju a nikto o tom nevie, tak co by som povedala keby ma zbadaju- preco mam len jedno prso? Je to strasny pocit, tak preto prosim nech sa mi sem ozvu ty ktory maju rovnaky problem alebo o tom aspon nieco vedia! Dakujem! PA

judy

Nikuska, takéto problémy má množstvo dievčat a žien. Ja sama tiež,hoc rozdiel je len jedno číslo... v puberte som to ťažko rozdýchavala, časom som sa s tým naučila žiť. Manžel z toho spravil pozitívum, že si môže vyberať medzi väčším a menším... No u teba je to skutočne vážnejšie,myslím ten rozdiel. ja by som sa na tvojom mieste pripravovala na plastiku,no je to veľmi špecifická záležitosť. V každom prípade drsžím pršteky, hlavu hore, skutočne nie si sama! :)

nikuska

Saska, velmi pekne ti dakujem! Ja sa snazim povzniest nad tym, ale nie vzdy to ide- bo to uz mam aspon 3 roky a este stale si neviem zviknut. anajviac sa bojim, ze co na to moj nejaky buduci. Vsetky moje kamaratky su uz skusene a ja pri tych temach stale len mlcim. Nieze by som sa im chcela vyrovnat v tomto to nie, ale mylsim aj do buducnosti. Ved ja sa nebudem moct pred nikym vyzliect- proste to nedokazem! A inak,aj ja to tak robim s tymi podprsenkami, akurat, ze ja si tam musim vsit cely jden kosik (k tomu mensiemu) bo ten rozdiel je az taky velky. S tou hrckou ti drzim obrovske palce!! Dufam, ze to dobre dopadne! Jaj, a este nieco- asi preto sa tak strasne bojim tochto bo raz som to povedala mojej kamaratke,ktora to okamzite rozniesla po celom okoli a reakcie ludi neboli vobec povzbudive!!! Strasne som sa hanbila, ale potom som to nejak zakecala. Ale asi aj preto mam z toho celeho taky strach :(

saša1111

Ahojky nikuska, prosim ta hlavu hore, tiez som mala problem asi od 14 rokov mi zacal rast len jeden prsnik,pravy, ten lavy ho sice neskor chcel dobehnut, ale do dnes nedobehol, mam rozdiel asi o cislo a pol, konecny efekt, chcem ti len povedat a dat jednu radu ak nahodou budes niekedy drzat dietu, alebo ti skace vaha daj si pozor aby si velmi neschudla,pretoze vtedy je to velmi viditelne. Inak naucila som sa stym zit, mojmu muzovi to vobec neprekaza, ani ziadnemu, chlapcovi,ktoreho som mala ako priatela, nie som nijaka skrata, preto ma to velmi trapilo, ale dnes su super podprsenky, ktore to dakazu vyriesit, ak mas typ aj ty prezrad, ja ti poviem, ze si kupujem podprsenky velkostou na to vacsie prso ale take tie pushapky, na kosiku vyberiem tie vycpavky a vlozim si obe do toho kosika kde bude mensie prsicko,ak ti bude treba vloz si tam aj tri, mne stacia 2. Je to tak dobre a nic nie je vidiet, cudovala by si sa kolko zian to tak robi, dokonca aj na oboch kosikoch,hmm, nikto nie sme dokonali.A nezabudaj si preventivne prsníky samovysetrovat, ja som totizto asi pred mesiacom objavila v hornej casti paze malu hrcku a som z toho na ...., idem na antolsku, budu mi to vyberat, asi by som nejaku podporu vzala ja, je to na tej casti kde mam ten mensi prsnik, dufam, ze mi zostane.))
Takze prosim ta hlavu hore, naozaj su aj horsie veci.Papa, Saška.