Kozmetika SORAYA, kde sa podela?

pipihendy

netreba sa bat ceny 1 euro, ze je nizka, chcu to popredat, aby nelezalo na sklade, a neboli prešlé, je to zrejme pravda, ze sa gto v Polsku vyraba, ale tym sa neda tvrdit, ze by to bol zly produkt, ved poliaci nemavali zlu kozmetiku, uz v minulosti mali vela odkukaneho z Pariza, franc.kozmet.priem., to pravda, firma Teas si sidlom na Vajnorskej ul. v bLave to distribuovalas, bolo na obale napisane, mozno tam sa teba inform., co s tymi produktami znackou bude, je mozne, ze sa im to z Polska neoplati dovazat, a nebol dopyt v SR potom, radsej zeny kupuju ine znacky, ktorym masivna reklama bezi vsade, a tej podliehaju, a tato znacka nemala reklamy nikde, zda sa,

pipihendy

ja poznam, pouzivam kremy Soraya druhy rok, maximalne som bola s nimi spokojna, zvykla si na ne, kupovala ich v dm al. 101 drog., stal ten psenicovy na vrasky do 300,-sk, teraz ich nie je v tn nikde zda sa v drogiskach, ani nebudu, predavacky nevedia

aenon

ano aj ja som dnes kupil kremy tejto znacky a tiez boli po jednom eure krajina povodu je polsko a lekarnicka v lekarni kde som to kupila ma upozornila ze maju len zhruba dva mesiace zaruku tak ze preto su v akcii tak neviem ... pozna tie kremy niekto ? aku maju normalne cenu ?

ispreka

ja som sa s tou kozmetikou stretla dnes prvykrat. u nas v PO som si v jednej drogerke kupila denny a nocny liftingovy krem za 1 euro/50 ml. neviem kolko stoji zvycajne, ale ta cena sa mi zdala podozrivo nizka. no aj tak som si vzala jeden na skusku.