Ako vysvetlit gynekologovi ze uz beriem antikoncepciu

Príspevok v téme: Ako vysvetlit gynekologovi ze uz beriem antikoncepciu
marry5577

mam taky problemik, potrebovala som zacat brat antikoncepciu teda sa chranit pred nechcenym pocatim,v tejto dobe je clovek dost uponahlany a za pracou sa cestuje aj mimo SK, a samozrejme ktorej babe sa paci vysetrenie u gynekologa a veci s tym spojene, cize som si zadovazila Mercilon ktory uzivam a nieje ziadny problem, no uvazovala som o preventivke kde samozrejme z krvy asi zistia ze ich beriem cize je lepsie povedat to vopred,no neviem ako bude reagovat lekar, a prestat brat ju pred vysetrenim dake mesiace to vyznam nema. Napada Vas daka rada? Dakujem

marry5577

ako som pisala ziadne problemi nemam cize su OK, stve ma aj to ze v tomto remesle niet vela zien a az som zhnusena ked mam ist k dakemu staremu cudziemu chlapovi

usiko

no, v prvom rade si sa mala poradit s lekarom, a v druhom rade, musis mu to povedat....abz sa predislo pripadnzm kompliaciam, ak si sa netrafila......vies, podla mna vela umrtiam by sa bolo predislo, keby ludia nechceli vybabrat s lekarom, nieco mu zatajili a vybabrali so sebou.....

moniqa87

lenze odbornik ti vacsinou predtym vezme krv a podla toho sa ti snazi zvolit najvhodnejsiu,
ale co sa tyka tvojej temy... povedz mu to narovinu... co si chces vymyslat? co mu povies, ze ti ju predpisal iny lekar? ked ineho nemas?

moniqa87

priznaj sa hned na rovinu, ved si zasluzis vycistit zaludok za to, ze si sa ani neporadila s odbornikom... ale mozes byt rada, ze ti tvoj neodborny vyber neuskodil