Bolest v oblasti pupku,co je to?

Príspevok v téme: Bolest v oblasti pupku,co je to?
pupcek

Ahojte, pred polrokom som pri cviceni pocitila bolest v pupku,akoby ma tamnieco strasne pichlo,bolelo ma to este tyzden...od vtedy ma to boli raz za mesiac na par dni,ale uz nie tak velmi,az do vcera... 2 cm od pupku v jednom mieste pocitujem taku tupu bolest...co to moze byt? dost to boli,je to neprijemne...dakujem

Súvisiaci obsah

pupcek

to som nevedela...este som nebola...ale asi zajdem,ak mi tam ozaj aj sono urobia...boze,neviem,co to moze byt:(je to dost neprijemne...dakujem za rady

pupcek

ozaj,ked sme pri tom,minule ma len tak napadlo.... na pohotovosti sa plati za urgentne vysetrenie? ci ako to tam chodi?

leerka

mna tiez stale bolelo v okoli pupka a aj v oblasti slepaka tak som s tym chodila k doktorke naviem ako dlho az konecne sa rozhodla ,ze ma posle na sono brucha, ktore som absolvovala v pondelok a nic mi nenasli...aj ked aj teraz ma to bolieva.....ale na sono brucha sa caka aj mesiac, kym ta objednaju, niekdemozno viac, niekde menej....ak by to bola velka bolest, zajdi radsej na pohotovost, tam ti ho urobia hned

ninka 255

môže to mať viacero príčin, bolesť v oblasti pupku môže byť aj slepé črevo, žlčník alebo iné vnútorné orgány. treba ísť k lekárovi a nech ťa popr.pošle na sono brucha.