Ktorý make-up?

anca22

pre mna ten naj naj make-up loreal true match...ja bez neho neviem zit...este som nemala pre mna lepsi a to som uz hadam mala skoro vsetky...

zufalaAla

kup si Rimmel -Age renew a o poblem mas postarane., neni nad ten make up...cena nieje bohvie co ale make up stoji za TO...cca 17e

niquschka

ja pouzivam maybelline :affinitone.... je celkom dobry poznam mnohe baby ktore ho tiez pouzivaju.... ale niekedy sa mi na tvary zle rozotiera... nechava moc velku vrstvu na sebe kde sa urobia supinky.. neviem ci si mam kupit make up na suchu plet... ale ked ja zas nejaku suchu plet nemam... skor normalnu

cunamica

Ja som uz do jednej témy pisala prispevok....že premna ten naj naj naj je max factor - miracle touch! a to som vyskusala uz kadeco, stoji sice okolo 17 - 18 euro ale je fakt dobry.

erus

mne tiez najlepsie vyhovuje max factor - lasting performance a ako korektor este pouzijem miracle touch a je to pekne nevidim ziaden efekt masky a dlho vydrzi, neotiera sa, inac ten colour adapt je tiez dobry, prirodzeny, ale menej vydrzi

mellinda

Pre mna najlepsi MF Lasting Performance. Je prirodzeny, dobre kryje, dlho vydrzi. No aj pri tom najlepsom make upe je najdolezitejsie vybrat si spravny odtien. Ak vyberies zle, ani ten najkvalitnejsi nebude na tebe dobry.