Zapáchajúci výtok

Príspevok v téme: Zapáchajúci výtok
Mimushqa

Mám taký priesvitný, ale strašne smradľavý výtok...niekedy sa až cítim ako pocikaná! Je to veľmi nepríjemne. Čítala som, že takýto výtok je normálny, ale chcela by som sa spýtať, či neviete ako by som sa ho mohla zbaviť alebo ho aspoň zmierniť...nemusím ísť s tým ku gynekológovi, že?

Kačí

Ahojte, je to mozno hlupa otazka, ale chcem sa opytat ci mozem pouzivat Femigel, bez odporucania lekara alebo mamy, kvoli zapachajucemu a silnemu vytoku. A druha vec ci si to mozem aplikovat ked som panna..? Mam 16

tpch

Ak mas vlastne peniaze, kup si Femigel v lekarni, su to take tubicky, ktore sa vytlacia do vnutra posvy co najhlbsie. Ak by ti to nepomohlo, tak ta vysetrenie u doktora neminie, pretoze ked to zanedbas, mozes si dost poskodit zdravie.

XEllX..less

ahojte, mám 14 rokov a mám taký do hneda výtok strašne zapácha ...ked nemám vložku citím sa jak pocikána a vložky stále nosiť nechcem ....a ešte to aj svrbí ..no lekárovi nehcem isť..strašne sa ho bojím ..a ani ti nikomu nehcem povedať prosíím poradte mi ..:(

chumacka

Tiez mam zapachajuci vytok uz poriadne dlho. Bola som s tym na gynekologii,robili mi vytery a vysledok je, ze som v poriadku. Nemusi to nevyhnutne znamenat infekciu.

Vanes

Ja to mam od zakladky a to uz mam 21r. Na gynde mi dala dalacin a uz mi to nesmrdi.I ked ho stale mam,no cakam babo,tak to je normalne.

mellinda

Baby, ak ten vytok zapacha, tak v poriadku nie je. zapach vzdy indikuje nejaky zapal, alebo infekciu. radsej hned na gyndu.

Nicky :((

baby aj ja mám to íste...taký zvláštny skoro priesvitný výtok...a zapácha...lenže ja som bola asi pred týždňom u gynekológa a zistil mi že mám zápal vaječníkov..a o výtoku nepadlo ani slovo...tabletky som dobrala a toto mi ostalo..už neviem čo si mám o tom myslieť..a je mi trápne aj pred mojim chlapcom

Najčítanejšie články