Minerva antikoncepcia

peta4422

ahojte ja berem minervu 3 roky a bez srandy pribrala som okolo 30kg vzdy som vazila tak do 60kg a momentalne vazim 98kg stravovanim to nebolo stravujem sa zdravsie ako ked som mala tych 60kg a nejde to dole som stoho zufala....prave som vimenila minervu za yadine tak drzte palce :(

marry*

radsej neuzivaj HAK len kvôli pleti. Nepoznam babu,ktora by z toho nepribrala alebo nema celulitidu. Uz si akne riesila u koznej? aku mas stravu? co pouzivas na plet?

noooci

Chcela by som vediet ze ked uzivam antikoncepciu Minerva a antibiotika jak dlho po uzivani antibiotik musim davat pozor?

nikuska186

ahojte, aj ja som mala predpísanú minervu, na 3mesiace a aj som ju zacala brat, vsetko bolo ok, ani som nepribrala, len sa mi trosku zlepsili vlasy...ale potom som ju musela vysadit bo mi zistili ze nemôzem brat HAK, ze mi to robí nieco z krvou....takze tak...

tyrusqa

ja som tiez pribrala..asi 5 kg a plet..neviem,lebo zaroven som chodila do solarka a bola liecena predtym koznou..takze neviem, co mi v tom case skutocne pomohlo ale myslim ze nie minerva.

dianocka :-)

Akoze ja som pribrala 9kg a plet mame taku istu ako na zacitaku a to som ju brala preto hlavne...
ale na kazdeho to vplyva inak asi

nadenka

Viete mi poradit? tiez mam predpisanu Minervu, ale na 3 mesiace, no nemam momentalne peniaze, tak keby som v lekarni povedala ze chcem len na mesiac dali by mi ju? Bo na recepte je napisane ze na 3 mesiace, tak nefiem...

annia

domika... skus a uvidis.. inak nevies. Ja som ju pouzivala tiez a mne sadla vyborne. Ani som nepribrala. A ani ziadne problemy som nemala. A plet sa mi zlepsila. Skus. Ak ti nesadne daj si predpisat inu.

domika

fuu tak teraz fakt neviem čo mam robiť...aaj ked to možno nebude mat na mna taky učinok myslim to pribratie...tak neviem no...ale diiiky za rady :))