Meno Annamária

anka941

no ta co ja nwm ja ked ze sa volam annamaria tak co vet je to skarede meno ja veim fuj poznam len ve hodki ktore sa tak volaju k sa este niejake najdu pokec anka941

Lolka

ide o to aj, ze aj ja som Anna a chcela som aby moje dievcatko ak by raz prislo nevolala sa tiez Anna ako ja, a AnnaMária sa mi videlo ako kompromis

Lolka

moze byt aj dobrý punkáč aj zlý. Feták, iba ak by sa dal dobrý človek na to zlákat. Tak vsetkých nemozme hádzat do jedného vreca to je pravda.

whee_ee

no ano, fetakov urcite neuznavam..ale sudit len podla stylu zivota, ked clovek nerobi nic zle, len si za niecim stoji a veri v to, tak to je nemiestne.. ale jasne, ze su aj vynimky..ale to je ako kebyže odsudime celu cirkev keď jeden farar zneuziva deti.. i ked.. pre mna cirkev neznamena nic už velmi dlho..verim v boha, verim v energiu, ktora je nad nami, verim v posmrtny zivot, na duchov...ale cirkev na tom len zaraba..

Lolka

tak hej punkáci nemusia byt, ale fetak sa mi nezdá ze by zil spravnym zivotom, punkáč ma svojský stýl zivota.

whee_ee

neznamena ze punkáčky su neslusne..len preto ze su proti vlade a pocuvaju urcity styl hudby a neseru sa s tým, co si o nich myslia iní... neznamená , že čo punkáč, to feťak..pozor.. škatuľkovanie ma rozčuluje

Lolka

ja mam rada Jezisa, tak mam cítenie pre takéto meno aj ako Anna Mária, ale Sára co je zidovské meno vraj sa mi az tak nepáci.

Lolka

vies kamoska sa volá Anna a druhé meno birmovné ma Mária, jej to krásne sedí, lebo je taká pobozná, taká veriaca dobrá katolícka