je mozne lubit dvoch muzov???

Príspevok v téme: je mozne lubit dvoch muzov???
miska

ahojte vsetci, mam 20 rokov a neviem ako sa to mohlo stat a urcite si aj mnohy z vas povedia ze to nieje mozne, ale lubim dvoch muzou.mam chlapca s ktorym chodim viac ako 2 roky. pred pol rokom odisiel do nemecka. za 7mesiacou som s nim bola 2tyzdne.kym on je prec, blizsie som sa spoznala s kamaratom, ktory prisiel z anglicka.stale sa mi venuje, aj ked uz odysiel spet, vola mi kazdy den a hovori ze ma lubi.je plno malickosti, pre ktore chcem byt s nim, ale viem ze moj priatel by to asi nezvladol.co mam robit? je to velmi zamotane a ja stale viac myslim na toho druheho ako na mojho priatela.uz sa to tak taha mesiac. skuste mi pomoct. vopred dakujem

macicka

anet-vzi sa trochu do jej situacie.Podla mna je to velky problem a asi fakt nevie co ma robit,ked tu pise.Gramatika tu nezohrava velku ulohu.
Miska-poradit ti neviem,iba tolko.Asi si musis uvedomit,ze s ktorym chces prezit cely zivot,leboi s oboima naraz to nepojde do nekonecna. :)

anet

miska, sorry za uprimnost, ale nauc sa najskor gramatiku a potom randi aj s oboma naraz...
teraz vazne, pokial myslis viac na toho druheho ako na svojho priatela, potom odpoved uz poznas