tehotná?...

Príspevok v téme: tehotná?...
mucaaa

viem že je tu o tom veľa... len chcem počuť váš názor... myslíte že sa dá otehotnieť z prstovania?... keď som ja urobila chalana a on potom mňa prstoval?... ale s tým že šanca že sa dostali jeho prsty do kontaktu so spermiami je malá... len sa veľmi bojím pretože mi meškajú krámy:(... stalo sa už aj vám niečo také?...

alicuska

boze ty decko ked o tom nic nevies tak to nerob!!!vy ste nemali biolgiu alebo si tam asi musela chybat, ze?ked nevies ani zaklady...jedine ze by mal svoj penis na ruke a to asi neni velmi pravdepodobne...zboznujem tu citat taketo prispevky..si trapna jak HOVADO..a otvor si biologiu pre 6 rocnik zakladnej skoly a nastuduj si LUDSKE TELO moje deculko!

zerucha

no, podla mna moze. lebo ak by mal na ruke svoje spermie, tak nevidim dovod, preco by sa nedalo otehotniet. ale ked si uz po gynekologickom vysetreni, nemas problem.

preber sa!!!!!!!!

načo robís také veci ked o tom nic nevies a potom tu vypisujes také bludy ze ci sa da otehotniet z prstovania? sa preber kolko mas rokov?moc asi nie... a krámy ti môžu meskat zo stresu ale urcite nie z prstovania...to by si bola prva na svete co z toho otehotnela...

figurka

je to uz na nervy pozerat ako tu take mlade baby prispievaju s takymito diskusiami :-) naco potom sexujete ked neviete... nech si nabuduce umyje ruky... o problem menej alebo najprv nech spravi teba potom sprav ty jeho ach jaj...

ewita

mojaaa mam rownaky problem bo my sme mali tiez s frajom oral aj petting taq a tez mi meskaju kramy a ja tiez stresujem taqze wiem ako sa citis ...