Porucha erekcie...

Príspevok v téme: Porucha erekcie...
eqqe

No tak po 8 mesiacoch vztahu z mojou priateľkou sme sa rozhodli pre pohlavný styk,ja mam 17
ona ide mať 16 (viem že je to možno pre niekoho málo ale obidvaja to už chceme )Problém nastal keď sme to už mali robiť,proste sa mi nepostavil...bolo mi to dosť trápne a ju to tiež dosť mrzelo,neviem proste prečo mi to nešlo,posilňujem už 1
,5 roka a je možné že to mám kvôli tomu (možno nemám testosteron kvôli tomu alebo čo,ale v 17 si myslím že by som ho mal mať dosť...)bol som aj dosť v strese pretože to malo byť prvý krát,pre mňa aj pre ňu...chceme to skúsiť ešte raz ale mám strach že zasa zlyhám,chcel by som teda vyskúšať viagru alebo niečo podobné aby som mal erekciu istú,len neviem či je to pre mňa vhodné a kde vlastne niečo také zohnať.

eqqe

Tak na ochranu nezabúdame to je jasné,my sme sa to aj dosť pripravovali nie že len tak podme sa spolu vyspať :)...A je to pravda,bol som dosť v strese,a mimochodom mali sme predtým asi 2hodinovú "predohru" tak možno že už mi to po tej dobe nejak nešlo...No ideme to skúsiť znova,ale zasa mám strach že mi to nepôjde,viem že presne na to mysliet nemám,no ale pokusim sa...Dik za rady...

teta erika

Prepac ze sa staram do muzskych veci, ale viagru naozaj vypusti. Ste velmi mladi a ked je to po prvykrat mate z toho len strach ci sa to podari, ci sa to bude pacit... Ja v tom veku, no radsej nic... Nezabudnite na ochranu, ved v tom mladom veku zostat v tom... Ale hlavne to chce trpezlivost, a skusat to znova a znova. Ono sa to urcite podari, len mysliet na to pekne!!!!

GA

Ahoj tak na viagru zabudni si mlady a nepotrebuješ ju ..... podľa mňa je problem iba v tom že sa veľmi bojiš sexu (ako to dopadne, či sa rychlo nespraviš a taketo podobne veci ) tych sa bal každy kto začinal so sexom ....skuste to ešte raz. a nemysli stale na to že sa niečo može stať musite sa uvolniť a oddať sa jeden druhemu. by grafik-adobe