kto chodi na forum,

rasto1

myslim, ze niektore temy su celkom v pohode a nepisu do nich ludia sprostosti.
fefe, ty sa tu zabavas, ale niekto mozno potrebuje radu v takej chulostivej otazke, ze to mozno vyzera ako hlupost. ale urcite su tu aj deti, ktore vypisuju srandicky.

fefe

ja som sa tu len nejak nahodou ocitol,ale bavi ma to tu.da sa tu zasmiat.uz len to,ze tema onanujem..a otazka ci je to normalne.tak 10-11rokov viac nemohol mat.

ajaja

Ak Vás toto forum nebaví, tak načo tu chodíte a trepete sprostosti.Chodte si písat niekde inde.Toto forum je pre tých, ktorí potrebujú poradit a "rozumne" si pokecat.Fefe, čo si Ty napísal je totálna blbost a neurážaj druhých.

giv

fefe,tak porad ty,ked si taky schopny,ze posudzujes ostatnych.od teba som tu zatial nic necitala.ked neradis,tak neposudzuj,ako riadia ini.mozno prave rada takych bude niekomu osozna.od teba by sa nedozili nicoho,len odsudenia ich problemu a vysmiatia sa z neho.

lunja

tak asi vam stoji za to ked sem pisete...,,,,tyyyypci,,,,,ale vam deti neporadia tak co ziadate o radu ci odpoved?!!!!hi hi

fefe

no ja som tu zatial vela rad nenasiel.to co tu pisu ziaci z cirkevnych skol a mladi ludia kt si radi chodia opekat a zaspievat nieco o jezisovi?to naozaj niekto tieto rady berie aj vazne?