čo mám robiť?!

Príspevok v téme: čo mám robiť?!
murinka

ahojte. tak môj problém: mám priateľa skoro tri roky, veľmi sa ľúbime, všetko klape, sem-tam nejaká taká menšia hádka.. no v poslednej dobe ma začal zaujímať jeden muž, čo chodí k nám do práce. je oveľa starší odo mňa, ani neviem, či je ženatý,či nie. no stále sa mi s ním sníva, neviem prestať na neho myslieť.dokonca po ňom túžim, myslím na to, ako by sme sa bozkávali, milovali..cítim sa vinne, ked na toto myslím..
priateľa veľmi ľúbim...

bon

ja do toho az tak nevidim, nikdy by som priatela nepodviedla, a poznam len jedneho chlapa o ktorom viem ze by mi zamiotal hlavu, ale ten je nedosiahnutelny, a priatelovi by som to nedokazala spravit...., ale podla mna vzdy to zakazane chuti najlepsie, a je dobre ak sa mas ku komu utiekat, vyrozpravat a tak, a hlavne ak mas problemy vo vztahu anemas sa komu zdoverit..., asi je to take prechodne aj u teba aj u neho.., len aby si nepadla na usta, podla mna je normalne, ze ked pride stereotyp, tak hladame ´vychodisko, ale treba si uvedomit, co v tom nasom vztahu mame a ci to stoji za toto...., a mozno ty citis len pomstu, a je ti to jedno, ale skus sa nad tym este zamysliet, budes si trieskat hlavu o stenu ked ta hneetn odhodi , alebo ked sa zalubis, a on bude stale so svojou zenou...., je to bezcharakterny cerv, ked dokaze klamat zene,bude klamat aj tebe...

ja-murinka

ale viete , co je najlepsie? ako toho zenateho spoznavam , teda uz ho aj poznam, co sa tyka povahy, nie je pre mna uz tak dokonaly,ako bol na zaciatku, ked som ho nepoznala.ale pritahuje ma stale,to sa musi nechat.
teraz ma zamotanu hlavu on zo mna.. zaujimave..

ja-murinka

bon, nie nikoho neodsudzujem.urcite neporovnavam, hlavne nie podla seba. neviem, ci som nieco zle napisala, ked si si to myslela.nie nie... ano ja viem, ze ako sa musi citit ta zena, hej,keby o tom vedela, co nastastie nevie..ja si uvedomujem,ze robim nieco, co nesmiem!ale som strasne sebecka, nezaujima ma to. mala som vztahy, kde ma podvadzali, tak sa to teraz nejako ukazuje, ktovie...
wewusa- bude mat 21

bon

murinka, ak si narazala na to, ze ja len moralizujem a spravams a uplne opacne, tak to nemas pravdu, nesud ma podla seba prosim, dakujem...., a to ze robil tvoj priatel to co robil, tak uz ho ani nelutujem...., jednoducho tto sa nerobi, nakopat ho do zadku, ale predstav si ze ten tvoj novy kamarat, robi presne to iste inej zene, a este horsie, lebo je to realne´...

ja-murinka

bon- ja sama sa stale stazujem,co sa vo svete vsetko deje, aki su ludia hnusni voci sebe a tak podobne a sama tiez nerobim veci, ktore sa mozu, ale skor tie opacne. su veci, ktore nikdy nepochopime.

wewusa-tak je mladsi odo mna,o dva roky.tym sa mozno viac veci vysvetli..nasla som mu,ako si pisal s jeho byvalou spoluziackou,ze skoda,ze sa nedali dokopy,mohli byt teraz stastni a o sexe-detaily! to ma uplne zmohlo!dovera zmizla..a trvalo dlho,kym sa znovu objavila..a potom znova! pisal si s jednou,ze sa stretnu a dokonca jej posielal intimne foto. asi sa vo mne nieco zlomilo..rozisla som sa s nim, ze ved je mlady, potrebuje sa este vyblaznit, nechce vztah (ked sa podla toho nesprava)...

wewusa

myslim ze po takej dlhej dobe existuje vela veci kvoli ktorym sa oplati vztah zachranovat, len treba chciet... a co si mu nasla v pocitaci? ked sa mozem spytat?

bon

murinka, prepac, ale ako ho mam nazvat teda, kamarat s ktorym si davas vasnive bozky??pretoze podla mna sa s kamaratmi nebozkavame..., aspon ja to nerobim...cely tento svet je postaveny na hlavu, a ja to uz cele nechapem, na jednej strane je to prirodzene, ze ludi to taha k niekomu inemu,je to prirodzeny pud a nam ludom vlastny, len keby prestali klamat..., ale to je asi utopia

ja-murinka

ale vtedy som sa s nim nerozisla kvoli tomu zenatemu, vobec nie, ale posledneho polroka nasho vztahu (ako som mu cosi nasla v pocitaci), to slo dolu vodou, nekonecne hadky, trapenie,plac, nepochopenie..ale lubit sme sa lubili,no niekedy len laska nestaci mam pocit. ale povedal,ze sa zmeni. tak som mu po asi tyzdni dala znova sancu...

wewusa

je jedno ci ste milenci kamarati alebo neviem co este, ale opustila si priatela, ktoreho ako si pisala na zaciatku si velmi lubila... fakt mas ten pocit ze po troch rokoch sa laska strati zo dna na den?