ako sa stravovat? vacsie prsia..

maruska:)

karotka..no bola by som rada kebyze to zaberie. Nevies mi dat nejaky konkretny nazov pripadne link s tym cajom? U nas asi velmi takyto caj nekupim nemame cajovne. Predavaju to aj v lekarniach?

maruska:)

sajfina tak 75B je v pohode. I ked pravda vela zavisi aj od postavy. U nas v rodine ma kazdy celkom velke prsia C/D. Starsia sestra napriklad berie HAK tak z tej jej asi este viac narastli. Ale aj predtym mala aspon nejake

karotka

raz mi jedna hnusna teta na trhu povedala ze mam kupit kel, z toho rastu cicinky:D:D:D krava:D
ale normalne....co ja viem, soja obsahuje fytoestrogeny, tie davaju aj do tych pripravkov na rast prs...a dalsia vec s fytoestrogenmi je datelina....existuje z nej v obchodoch s bylinkami cajova zmes specialne na zenske hormony, doporucuje sa v prechode, ale je to dobre aj na plet, ja to pijem kvoli tomu. obsahuje hormony podobne zenskym pohl. hormonom. tak je to prirodna neskodliva cesta, ale myslim ze od toho necakaj nejak extra vela...ale mne sa zda ze mam zenskejsie tvary odkedy to pijem...ale mozno si to len nahovaram:D
netreba to vsak ani so sojou a datelinou prehanat....skus intenzivnejsiu "kuru" a uvidis....:)

sajfina

dosť pochybujem,že stravou sa ti zväčšia,ja mám malé prsia a boli rovnaké keď som mala 50kg aj 60kg,takže ani pribratím to nemusíš dosiahnuť,ale zasa potom ťa bude trápiť zhadzovanie tých kíl ako mňa a nie malé prsia....a ani genetika tu veľmi nefunguje,mamka si kupuje košíky D a ja ledva 75B

niekto

co som pocul tak to zvacsanie je iba docasne
okrem toho HAK je strasne svinstvo ktore ti moze znicit zdravie rozhadzat cyklus a aj ohrozit vstah (naladovost)

maruska:)

niekto...prepac, asi som sa nesustredila na to čo pisem :)

ja sa bojim pribrat, nechcem byt este aj tucna. Ehm, neexistuju nejake hormony, okrem HAK, od ktorej by sa mi prsia zvacsili?

margirie

asi to mas tak dane, urcite na tom svoj podiel maju geny a hormony.
S tou vahou to je pravda, ja som schudla 20 kg a moje prsia(3ky) sa skoro stratili, zhruba o 10 cm sa mi zmensili. Kamoska pribrala a prve co menila za vascsie boli podprsenky.