ja sa uz zblaznim.....:((

plamienok

Tak ked pojdem na diskoteku uvidis kolko je tam nizkych dievcat a ked sa ku hociktorej pozries blizsie na plet tak uvidis ako je kazda vyrazkova.To sa da vsetko prehliadnut.Tym,ze mas sklesnutu hlavu posobis dojmom este nizsim tak hlavu hore a niaky opatky a si urcite minimalne taka dobra ako tie ostatne.

smutnucka22

takto v zime nemam ani konicky, nic ma nebavi. Jedine veci ktorym sa venujem doma. Ale to je ine, nevenujem sa nicomu medzi ludmi a to mi asi chyba.
Tak vola ma von kamoska na diskoteku, takze tam mozem stretnut hocikoho hocijakeho cloveka co mi moze ublizit :(
ano mam komplexi. Najvacsim je asi to ze som velmi nizucka, potom ze vyzeram o 5 rokov mladsie ako v skutocnosti mam a potom aj vyrazky. S vyrazkami chodim ku koznej tak hadam to prinesie svoje ovocie

suzzy

Maš z niečoho komplexy? Napr velký nos? Alebo vela vyrážok na tvári? Ak nie tak v tom nevidím problém, ak áno tak to treba riešiť aby komplexy neboli.

plamienok

Ale v spolocnosti do ktorej ta volali taki ludia asi nie su nie?Hlavu hore musis mat zdrave sebavedomie a vobec sa nemusis hanbit.Ukaz tym ludom,ze tak toto si k tebe nikto dovolovat nebude ak si niekto nieco vobec dovoli.

smutnucka22

ja sa pri kazdom citim ze som nieco menej :(. Obcas sa ku mne tak ludia aj spravaju, pretoze som hambliva a ticha, tak si dovolia skakat mi po hlave. Sice su aj ini ale tych je malo a velmi :(. Prave aj preto nechcem nikam ist, aby som takychto ludi nestretla

plamienok

A preco s nimi nejdes ked ta volaju von?Volaju ta preto aby si s nimi stravila spolocny vecer a nie je to urcite nasilu.Citis sa pri nich nieco menej alebo v com je konkretne v tomto problem?

smutnucka22

Ide o to ze nenavidim svoju povahu, to aka som, čo robim, čo nerobim a neviem to zmenit. Napriklad teraz ma trapi to ze sice ma volaju von ale ja nejdem aj ked by som strasne chcela. Ale vidim v tom proste plno prekazok a vsetko :((...som hrozna, neviem co dalej. Celu noc budem len plakat a mysliet na to ake by to bolo kebyze som isla. Ale netrapi ma to len teraz, ale aj cez tyzden. Robim veci ktore nechcem a ktore chcem bude nemozem alebo neviem urobit. Som uplne postavne na hlavu