sex v 16

nepoviem

no podla toho či si kúpiš krém alebo čípky ale v podstate rovnako,
čípok (o polovicu menší ako tampon) vsunieš čo najhlbšie do vagíny a počkáš 5 min., pôsobí 4 hodiny
krém - aplikátorom nabereš do tuby a vstrekneš do vagíny, môžeš ísť na vec hned - pôsobí 8 hodín(neviem presne, nepoužívame ho, nám osobne viac sedia čípky)
viac info www.pharmatex.sk

nepoviem

zjuzjika - v 16-tich je nemysliteľné aby holka používala HAK .. načo si ničiť zdravie ked sa chceš "iba" chrániť. Staré ženy ju užívajú hlavne preto lebo majú bolestivú menštruáciu, majú velké problémy s pleťou, takže HAK im iba vyhovuje ale pre 16 ročnú holku by bolo zbytočné sa takto chrániť ..
po HAK je druhou najlepšou antikou Pharmatex, je to lokálna antikoncepcia čiže žiadne hormony .. podla mna najvhodnejšia pre mladých ktorý nevedia dobre zaobchádzať s kondomami alebo im neveria .. vnútromaternicové teliesko nesie so sebou vela rizík a tiež nieje vhodné pre mladé holky, to skôr pre ženy napr. po pôrode .. a nie vždy môže telo dobre reagovať na teliesko ..

zjuzjika

no neviem, v 16tke by som si vnutromaternicove nedala, aj mne ho nukal, ale som odmietla....sa mi ani nepaci ako sa to zavadza....

niekto

ja som cakal o 20 nelutujem toho
ak sa citis zrela a priravena tak kludne ale dobre si to rozmysli aby si to potom nelutovala

este sa mozes chranit napr pharmatexom
je skoro tak ucinny ako HAK

zjuzjika

tak neviem co ti poradit, ked chces bez kondomu a tabletky tiez nechces......tak jedine drzat palce, aby si o devat mesiacov neporodila.....ale tak skus ten vaginalny kruzok napr....