Chronicky zapal hrdla - poradte (rng)

Príspevok v téme: Chronicky zapal hrdla - poradte (rng)
salvation

Takze, nakoniec som prisiel an alfu a omegu mojich problemov....

chronmicky chytene hrdlo...

nebyt toho, nemam oproblem s klbami ani srdcom.

Poradte ki prosim co mam robit, nic nezabera.

Ani alicin, ani GSE, ani extrakt z oresaku cierneho, ani lymphomiosot, ani angin heel, ani antibiotika, ani probiotika, ani wobenzym, ani thymunex, proste hrdlo ked xce boliet boli. a ja som z toho na kasu.

mandle nemam od 8 rokov, mam 25, hrdlo ma trapi takto asi 3 roky.

viete niekto kontakt na dobreho ORL doktora?

hegi27

Ja ti odporúčam prírodnú medicínu.
Ak chceš vedieť viac kontaktuj ma na môj mail aj ja ti poradím. Budeš určite spokojný. hegi27@gmail.com

hanka9

1) zmiesaj myrrhovej tinktury 2 drachmy, vody 4 uncie, vinneho octu 1 pintu = s tou miesaninou treba hrdlo vyplachovat viac raz denne
2) var salviu, yzop, ocot, oslad medom a tou teplou miesaninou hrdlo vyplachuj-kloktaj
3) pi salviu vo vine alebo pive varenu
4) pi cesnakovy caj a prikladaj na hrdlo v nom satku omocenu
5) prikladaj na hrdlo kasu z prosa v mlieku varenu
6) na noc studeny obklad vyzmykany na hrdlo a previaz ho vlnenym salom a pod.= obklad sa zapari a vytiahne z hrdla zapalenie
7) takisto flajstre prilozene na hrdlo (horcicny, tvarohovy, zemiakovy (surove), chrenovy atd = uvedeny horcicny, chrenovy nemaz na hrdle dlhsie ako 15 minut)
8) caj, resp, tinkt.materina duska, nechtik, yzop, podbel, tymian, repik atd atd...

No a urcite by som pridala nieco aj na zvysenie, povzbudenie a posilnenie obranyschopnosti organizmu, zvysenie imunity (echinacea atd) a nieco aj na zamedzenie vzniku choroby . Toho je viac a to si vsetko dohladas, ked chces. Urcite je dobrou preventivou konzumovat cesnak, cibulu, chren, vsehojovec a dalsie ako napr. cortex chinae, radix eleutherococci, radix ginseng, semen colae, fructus schizandrae, herba ephedrae, semen strychni a mnoho dalsich...

fero72

este som zabudol z oblasti fytoterapie, niekedy podcenovanej, niekedy precenovanej... velmi dobre skusenosti mam so salviou lekarskou, najma ako caj - je vyborny aj vnutorne aj ako kloktadlo
A nakoniec: pri kazdej liecbe treba mysliet na zivotospravu, tazko cakat napravu, ak nezmenime stravu, neprestaneme fajcit apod., ale je to beh na dlhu vzdialenost a treba velku sebadisciplinu

fero72

Tak moj problem s chronickym zapalom hrdla sa s prestavkami vlecie uz 13 rokov !
Najhorsie obdobie je asi chladna jesen, resp. rychly prechod z leta na chladnu jesen. V zime sa to vacsinou ukludni a opat to niekedy nastupi koncom zimy, ale do leta a v lete mam zvacsa pokoj.
Hoci opis naznacuje, ze by mohlo ist o alergiu, antihistaminika a spray (Zyrtec, Flixonase apod.) situaciu nezlepsili. Vytery vychadzaju neg., max. zlaty stafylokok.
Z lieciv, ktore sa tu nespominaju mozem odporucit alkalicke kloktadlo - krasne vycisti sliznicu a ukludni - vhodne najma pre ludi s refluxom (zal. kys., ktora sa vracia do hrdla), je na lek. predpis, za babku.

RNG

Doplnam, proti viralnym zapalom pomaha brat doplnky zvysujuce viralnu imunitu, pozri cez Google.sk na rng, herpes. Momentalne v tej viralnej epidemii, co obieha USA pouzivam pravidelne caj z chagy, samozrejme beriem doplnky zinku, jodu a selenu, vitamin C, E a D-3 vo vacsich davkach, ako obvykle.
A beriem aj odmaskovac/odhlienovac NAC(na Slovensku acc) v davkach 2 x 600 az 1200 mg, lebo je coraz viac infekcii, alebo sekundarnych infekcii, co sa vedia ucinne maskovat proti nasej telesnej obrane a roznym liekom a doplnkom, ako napr vnutrobunecne mykoplazmy, L-formy, boreliozy, chlamidie a biofilmy. Nuz a tie aby nase telo , pripadne s pomocou atb, a roznych antimikrobialnych vedelo znicit ich treba odmaskovat v prvom rade.
Pokial su zamaskovane tak do nich zvonku neprenikne dost protilatok alebo liekov a antimikrobialnych doplnkov, aby ich znicili. A lekari to nazvu "chronicke" a tym sa ciastocne zbavuju povinnosti to vyliecit.

aaaaaaaaaaa

Este k tomu Panthenolu, teraz som sa pozeral na letak, a tam sa pise max denna davka 4, tak pardon, 4 teda, a vzdy podla letaku samozrejme. :)

aaaaaaaaaaa

Panthenol Jenapharm 100 mg. U nas sice drahe, okolo 6.60 za krabku (20 tabliet), v Cechach 100 CZK, kazdy den 5x, dlhodobo, sliznica sa da do poriadku. Existuje aj lacnejsia miestna verzia, ale s tou nemam skusenosti. Kazdopadne je to iba druh B vitaminu, cize s tym nic neskazis, a pomoze to na 100 percent. Recept mame od stareho pana doktora ktory sa tomu cely zivot venoval, uz bohuzial nezije ale sme mu velmi vdacni. Skore uzdravenie vsetkym!

áčko

Mne sa na posilnenie imunity perfektne osvedčil Hippokratin - za posledný rok som nebola ni raz chorá a predtým každú chvíľu. Ale dala som si urobiť aj diagnostiku a osobnú prísadu, špeciálne pre mňa.

veronika215

Zdravotní přínos užívání probiotik
· Posílení imunitního systému
· Ustavení nebo obnovení zdravé střevní mikroflóry, která mohla být narušena užíváním antibiotik, hormonů či nevhodnou kyselinotvornou stravou s převahou jednoduchých cukrů a chemických látek.
· Zvýšení odolnosti střeva proti choroboplodným mikroorganismům vyvolávajícím průjmy.
· Zlepšení trávení, mírní nadýmání a zácpu, normalizují konzistenci stolice
· Redukce hnilobných procesů např. při trávení tučných druhů mas
· Snížení hladiny celkového a škodlivého LDL cholesterolu.
· Snižení rizika žaludečních vředů, ale také rakoviny střev, případně zánětlivých střevních nemocí
· Zmírnění nesnášenlivosti vůči mléčnému cukru laktóze u osob postižených mléčnou intolerancí.
· Zvýšené vstřebávání vápníku.
· 1.tabletka=2500l Aktimelu
· Pre zakúpenie prejdite na stránku -odkaz odstránený-
objednaný tovar vám príde na dobierku do 3-5.dní

studentka.sa

ja by som ti poradila moju skusenost ale sa mi to uz nechce pisat precitaj si na teme dva roky stale chora alebo tak nejako sa to vola tam som napisala aj kam som ja chodila s mojim problemom s hrdlom. ahoj!