Bola som znasilnena!

lejla

hned ako sa ti to stalo tak si to mala zacat riesit v prvom rade si sa nemala osprhovat lebo urcite v tvojom otvore zosatli stopy znamky aj ked pouzili kondomy je tam preca dna a to by pomohlo uspiet v dnesnej dobe zistis dna aj podla vlasu co sa na tebe urcite nejaky nachadzal ak neboli plesati momentalne uz nemozes robit nic iba na to zabudnut a zit dalej aj ked to bude vo vnutri boliet ale je to tvoja chyba ze si nic vtedy nepodnikla kolko si mala rokov?

istra

No, teraz sa uz mozes obratit fakt jedine na psychologa, pretoze nemas ziadne dokazy. A navyse to bolo este aj v cudzine, cim je to komplikovanejsie...Nesuhlasim s jolanou, ze znasilnenie mozno hodit na hocikoho - nestaci ak lekar najde ejakulat,pri znasilneni lahko zisti stopy nasilia, rany, opuchy a podobne...cize s divadielkom by si neuspela...jedine ak si masochystkou a zvolila by si takyto brutalny sposob styku.

alim

Ja tiež nenavidim uchilakov aked si predstavim,že kolko nevinnich deti z neužili tak by som ich najradšej zabila.Poznačili im stym život.Teraz v spravach davali,že nejaky uchyl zneužival dievčata malolete a mala som nervy.

RUDY

MOJEJ KAMARATKE,DOST BLIZKA A FAKT FAJN BABA.TIEZ SA JEJ TO STALO, ALE VIEM O TOM LEN JA A ONA. ANI NEVIETE AKY MAM NUTKAVI POCIT ZABIT TOHO CHLAPCA KED HO VIDIM VONKU A TO DOSLOVNE.

Dita

aspoň že nezostali následky, aj keď tie psychické nebudú na zvládnutie ľahké, ale určite vyhľadaj psychológa, ktorý ti pomôže, aby si v ďalšom živote mala toľko sebavedomia, že dokážeš zabudnúť čo najrýchlejšie na túto "moru". Určite to dokážeš!

anonymka

je to urcite hrozne...nedavaj si to za
vinu, ako sa ti to snazia vsugerovat nejaki ignoranti...trebars z policie.
ich konanie je neospravedlnitelne ale ak si bola na to sama, je pochopitelne ze
si uprednostnila pokoj pred kopou vyse-
trovani a papierov. tu uz to asi nema
vyznam rozpitvavat. hore hlavu, vela
zien ma tvoju skusenost, a chape ta.

jana15

Ja som to nastastie nezazila, ale viem vas pochopit, ake to muselo byt strasne a ako sa teraz citite. Chodila som na strednu, ked sa to stalo mojej najlepsej kamaratke. Este doteraz sa z toho nemozem spamatat, ze sa jej nieco take stalo. Snazila som sa jej pomahat, ako som len vedela. Nastastie toho hajzla odsudili a zavreli. Tak aspon niekde zvitazila spravodlivost. Ak mozem poradit, tiez by som sla na policiu. Vela stastia vam prajem a drzim palce, aby tych uchylov zatkli.

Jolana

a čo dôkaz??
predsa je potrebné potvrdenie, že sa také niečo stalo. musela by tam mať svedkov, ktorí by to vedeli dosvedčiť. inak len lekárske vyšetrenie a laboratorne. u nás ak pôjdete pôo sexuálnom styku na políciu, následne vás odvezú do nemocnice na vyšetrenie a stačí ak bude dokateľný pohlavný styk, čo je tiež strašné, lebo takto sa dá urobiť dôkaz na každého, k tomu stačí zahrať divadielko, že ste psychicky paf, a dotyčný je ... viete kde. teda je to otázne, ale u nás polícia nemôže predsa jednať po mesiaci, lebo nemá dôkazový materiál. dôkazový materiál sa odoberá aj z miesta činu. teda ak sa nič nestalo, potom často býva problém aj v žene provakatérke, ktorá vie čo urobila preto, aby sa to stalo, často mi pripadajú ženy, ako hazardérky, ale je to voľba na nich, teda lepšia je prevencia. tiež som žena, a viem dobre o čom píšem.

sonja

vies aj tak si poznamenana na cely zivot ja som to prezila tiez a doteraz nenasli pachatela mala som 14 a a ostala som tehotna teraz mam 20 a ked si na to spomeniem tak placem nikto nevie pochopit ake je to pokial t5o neprezije aj on sam je to to najkrutejsie co moze zenu postihnut a este ako je maloleta