potrebujem radu=(

Príspevok v téme: potrebujem radu=(
maľunka

mam chlapca ktoreho nadovsetko milujem ale v poslednom case nam to az tak neklape ako by som si predstavovala...(caste hadky)za kazdym sa mu ospravedlnim ale ani to niekedy nepomaha!mam strach ze ho stratim....neviem si bez neho predstavit svoj zivot je moje vsetko..co mam robit???ludkovia velmi vas potrebujem...DAKUJEM

čika

na to teraz nemysli, skus sa sustredit na to, aby vam spolu bolo dobre a ak sa naozaj milujete nikdy ste nemali dovod rozist sa

maľunka

stale sa o tom rozpravame...no nevieme prist na koren toho vsetkeho...ja sa len bojim ze jedneho dna zisti ze sme neboli pre seba stvoreny.....

maľunka

ja to viem ze ma miluje tak ako ja....milujem jeho...a tie hadky....no niekedy on a niekedy ja som ta co ma chybu ale vzdy to skonci tak ze ja som ta zla....fakt som zufala...

čika

sorry za preklepy ale ide mi. asi nie je spravne, ze sa bojis jeho reakcie, skus prehodnotit celu situaciu este raz, nechcem ta od nicoho odhovarat ale aj ona ta miluje tak ako ty jeho a je prete ochotny spravit cokolvek?

maľunka

ja sa velmi snazim....niekedy som radsej ticho pretoze sa bojim ci sa nenastve....proste taky strach co ta boli az v srdiecku no aj napriek tomu ho milujem....

čika

skus najst dovod vasich hadok a riesit ich, dolezite je aby ste sa o vsetkom rozpravali a skusili respektovat jeden druheho