prasiatka

technécium

vidíš, ešte nás aj ohovárajú, že máš na to chuť, však je to zdravá baba a ja pekný chalan,leerka nerozumiem prečo keď píšeš, že si krásne chudučká, chceš to zmeniť, iste tá príčina sa nájde a vylieči, ale taká krásne chudučká môžeš predsa zostať nie

technécium

vidíš, ešte nás aj ohovárajú, že máš na to chuť, však je to zdravá baba a ja pekný chalan,leerka nerozumiem prečo keď píšeš, že si krásne chudučká, chceš to zmeniť, iste tá príčina sa nájde a vylieči, ale taká krásne chudučká môžeš predsa zostať nie

technécium

vidíš, ešte nás aj ohovárajú, že máš na to chuť, však je to zdravá baba a ja pekný chalan,leerka nerozumiem prečo keď píšeš, že si krásne chudučká, chceš to zmeniť, iste tá príčina sa nájde a vylieči, ale taká krásne chudučká môžeš predsa zostať nie

leerka

technecium teraz preto, lebo uz dva mesiace nemozem pribrat a asi to bude mat inu pricinu, na ktoru dufam, ze sa pride a potom uz to s tou vahou pojde hore :-)

technécium

to nie som z vašich končín, to nie, ale pred 5 rokmi som u vás trávil hodne času, hovorí sa, že v trnave sú najkrajšie baby na slovensku, ale vážne sú a prečo len teraz leerka

leerka

tak to neviem technecium, tam nechodim..... a ty si tam kedy bol, sak nie si z nasich koncin,.....do toho bordelu nechodim ani ja , ani nikto z mojich blizkych.....ale aj ja som krasne vychudntuta teraz.....

technécium

toto mi ani nehovor leerka, pri trnave je dedinka boleráz a tam je priehrada a pri nej stojí bordel, no keby si vedela akú tam majú chudučkú černošku mňam

leerka

uz som si to pozrela, ty asi myslis summer, ze? no nviem, dlho som ju tu nevidela......sa spytaj aj jej......ale teraz som moc chuda....to by sa ti asi pacilo...ze