Postava zeny

iris.

vcera som jedla o 21.hod a potom ma strasne bolel zaludok,lebo som zvyknuta najneskor okolo 6-7 vecer.kedysi som o 17.hod.vecerala. ale nikdy nie hladovat alebo zvracat,to je cesta do velkych problemov s vahou a zdravim. betka,len treba trpezlivost.zdrave chudnutie zvycajne zabera po urcitom case,nie hned za dva dni. si este mladunka,tak sa ti lahsie schudne aj sportom,aj zeleninou. ja som kedysi pred rokmi zacala plavat a a chudla som,ze kazdy len tak kukal,co som robila!

iris.

betka,tak chudni cvicenim,plavaj,a nahrad veceru miskou zeleninoveho salatu! po tyzdni urcite uvidis vysledok. ja som takymi vecerami schudla. kopec zeleniny a obcas poliatej bielym jogurtom. mnam!
vezmi kamosku a chodte si obcas zaplavat. alebo airobik,korculovanie teraz v zime...hm?

betka20

iriska ahoj aj ostatni.
Prosim vas pomozte mi ako sa mam mat aspon trochu rada neznasam svoje prsia brucho zadok boky a stehna.CHCEM SA MAT ASPON TROCHU RADA.Zacala som chudnut ale takto ako som zacala nechcem.Do pol tretej ked som v skole je vsetko v poriadku no ked pridem domu tak potom je to uz horsie najem sa a potom to vyvracam a to tiez nechcem CO MAM ROBIT?Uz to robim asi tyzden Chcem chudnut zdravo a mat sa rada.PRECO TO NEDOKAZEM???

karco

hmm tak to ti uz potom zostava mysliet na to, ze nie si hladna aj ked si. alebo sa cestou domov zastav v nejakom obchode, ak su vobec este nejake otvorene o takomto case. a hlavne si vybav tie obedy v praci.

karco

no ale netreba to videt tak cierne, musis mysliet pozitivne. sustred sa na to ze doma je navarene a ono musi byt. uz len preto za na to myslis.