praca v chlade, zapal ?

Príspevok v téme: praca v chlade, zapal ?
sausagedog

ahojte, kto mi prosim vie poradit ? Pracujem v chladnom vlhkom prostredi, neustale mi je tam zima, i ked mam aj dvoje hrube ponozky. Je mozne zeby som z chladu dostala nejaky zapal odspodu (myslim zenskych organov), mavam obcas bolesti, take krce v posve...doktorovi sa v najblizsej dobe nedostanem...dakujem

[zruseny12]

neviem,co ti kto tu radil,lebo som necitala dozadu prispevky,tak to mozno budem opakovat..
ak pracujes v takomto prostredi,tak si kup kvalitne TERMO OBLECENIE,PONOZKY ATD.
na posilnenie a stress B-vitaminy...

katusaa

neviem,.. ešte ma napadlo či by ti nepomohlo aspoň na studené ruky a nohy ginko. Je to na prekrvenie končatín. Ak by ti to pomohlo..

sausagedog

ahoj katusa, cely den za pasom a buzerant za chrbtom, s tym mas pravdu, ale nehladam si inu robotu na tych par mesiacov, najlepsie ze nam davaju take super `kvalitne` cizmy, kde sa hned zlomi podrazka a dostane sa na nohy voda...vraj si mame kupit vlozky do topanok, tie uz mam ale nepomaha, starostlivost o zamestnancov nadovsetko :-) praca v stoji a v krcoch, hroza

katusaa

ahoj,
tak tuto robotu ti nezavidim, tiez som pracovala v zahranici za pasom, vydrzala som to mesiac a potom uz nikdy vic. zima, vlhko, cely den stojis za tym pasom a buzerant za chrbtom, no hruza. Ja mavam bolesti v podbrusku pravidelne, ale to som mala uz davno predtym. Od 16tich, teraz mam 28 a gynekologicka vravi ze vsetko OK. No neviem, ked ma to chyti, ako by mi islo creva potrhat a mam pocit ze odbyla moja posledna hodina. ale vsetko je OK, ked to vravi lekar..vzdy ked ma to chyti tak si klaknem na zem a cela sa schulim nech to prejde, po chvili je to prec. Keby som sa vtej chvili musela vystret, tak som mrtva, resp. ma roztrhne..

sausagedog

praveze mam aj hrube pancuchy aj dvoje ponozky, ale ked sa tam nehybem, len stojim za pasom, tak mrznem...no ved tam nebudem dlho, za par mesiacov odtial odchadzam naspat domov chvalabohu, ale aj tak no..

bibiiiiii

Nejde zmenit robotu? Ja viem,je kriza aspon sa poriadne obliekaj,pi vela vela tekutin,najlepsie teple v termoske.A nieco teple na nohy.

euri

MNE SA DOBRE HOVORI JA MAM DVE ZDRAVE DETI.A AJ KED MAM 33ROKOV UZ MAM ZA SEBOU DVE OPERACIE.TAK NA SEBA DAVAJ POZOR.PRAJEM TI SKORE UZDRAVENIE A NECH JE TU UZ JARO ABY NAM BOLO TEPLO.CAUKO.

sausagedog

dakujem za odpovede, vytok, palenie ani svrbenie nemam, len som citila take krce odspodu...to pichanie citim sem tam ale to len na par sekund...horsie ze niesom na SK a lekarovi sa dostanem az za par mesiacov...a tu nechcem ist lekarovi, chcem ist k tomu svojmu...v robote mavame takych 9 stupnov a cely cas stojim za pasom, je to des...

euri

NECHCEM TA STRASIS ALE AK TO JE PICHNUTIE AKO BY TI TO MALO VSETKO VYPADNUT.TAK BY SOM TA HNALA K LEKAROVI JA UZ S TYM MAM SKUSENOSTI TIE BOLESTI SU NEKONTROLOVATELNE A TEN STAH MA POLOZIL AZ DO KOLIEN JA ROBIM TIEY V 10TICH STUPNOCH

xennia

dosť blbé pracovať v chlade, zápal by bol skôr ten výtok ak by si mala nejaký, začalo by ťa to pošteklievať, štípať by si obsedieť nemohla ale to niesom si istá keď ťa to bolí, tie kŕče podľa mňa je to prechladnutie mala by si si naordinovať nejaké tie bylinkové čajíky.. a neboj s tým bábätkom, hlavne mysli pozitívne lebo si to privoláš..