Domace masky na problematicku,mastnu plet......

madison

veru som mala take ako keby sa mi osupovalo . . to znamena ze ten pripravok je silny>>?? mne sa nezda .. napr. pri pouzivani ma nestipe nic .. take .. pouz. biodermu .. ale mozno od glyco -a sa supe .. nwm ..

delphia

nehovorim sucha ako sucha , ale sucha ako vysusovana pripravkami na mastnu plet. a vznika z toho bludny kruh- plet sa snazi obnovit svoj prirodzeny lipidovy film a tym viac sa premastuje... urcite sa ti uz stalo, ze si mala na tvari supinky. ci nikdy si tale nieco nespozorovala?
no koniec koncov- aj mastnu plet treba hydratovat. na stiahnutie porov je vhohnych par kvapie citrona do masky, alebo len tak potriet ocistenu plet rozkrojenym grepom a nechat posobit cca pol hodinu

madison

vysusa ?? to myslis ze mam suchu plet?? alebo ako to myslis .. lebo ja mam mastnu plet a este aj tie to vyrazky a na nose a brade mam rozsirene pory .. ja suchu plet nikdy nemam . najlesie sa citim po umyty takym cist.gelom , zatym si davam plet.vodu .. a taky tonovaci krem .. a este korekto maybelline .. vtedy mam taku sviezu plet... hladku .. ale doobeda sa zacina mastit .. a prve co urobim ked pridem domov je asi to ze pouz. servitky

delphia

madison jogurt hydratuje. a hydratovat pri akne treba, lebo sa casto plet vysusa anti akne pripravkami ktore obsahuju alkohol a teda hydratacia je indikovana...

madison

na akne si myslim ze ta maska z drozdia pomoze viac .. ze . ako ta jogurtova.......skusim aj ja ten med..ak nieco najdem tan napisem .. aj ja masku ...

lulina21

asi dnes skúsim tie kvasnice s mliekom :o))) ja mám rada jogurtovú z klasického bieleho jogurtu,mám po nej peknú hladkú tvár ale akné nemám takže skôr len tak pre dobrý pocit..

delphia

zienky ten aspirin obsahuje kyselinu acetylsalicilovu. ma protizapalove, hojive a peelingove ucinky. 2x do tyzdna by som si urcite ho na tvar nedavala. staci 1-2x do mesiaca a pozor!! nevystavovat plet slnecnemu ani solariovemu ziareniu- moznost pigm. skvrn

madison

skusim ... to drozdie.. len nwm ci mi to nepodrazdi plet.. pretoze pred mesiacom som mala poslednu desiatu proceduru chemickeho peelingu... a mala som plet dost podrazdenu .. tvorilo sa mi vedla seba velmi vela hnisavych vyrazok ... a teraz je to uz lepsie... ale aj tak si len plet vycistim gelom,plet. vodou, a dam si na noc tea tree na vyrazky .. skusim tu (drozdovu masku) o mesiac .. A Drozdie a kvasnice to je TO ISTE ?????????