Glyco A

Príspevok v téme: Glyco A
ehm..

ahojky:) ma prosim niekto skusenosti s tymto kremom Glyco A ? zevraj pomaha na fliaciky po akne,jazvicky atd.. ja som si ho kupila a vidim viditelne zmeny,fliaciky mi zruzoveli,uz nie su take viditelne a to len po 2 pouzitiach.teraz by sa zevraj mala(asi po tyzdni)zacat supat ta poskodena koza... tak cakam.. no snad uz budem pekna:/ :)) ma s tym niekto skusenosti? vdaka,papa.:-)

lucia22

caute baby,aj ja pouzivan glyco a je to fajn,lepsi sa to ale nemyslite,ze ho pouzivate nejako casto?ja ho pouzivam 1xdenne a to vecer,aky krem si davate potom co si ho zmujete z tvare??

he he

ja som si glyco-a kupila s nadejou, ze sa moja plet vyrazne zlepsi. citala som pozitivne reakcie na tento produkt, ale bohuzial z vlastnej skusenosti musim povedat, ze je to oblb. myslim si, ze treba radsej pockat na slniecko a jazvicky pekne nechat opalit a oni sa sami stratia. Glyco mi tak jedine urobilo flaky na tvari a tyzden som vyzerala ako trulo. Myslim, ze cena nie je primerana kvalite vyrobku

hriesnykanec

Baby, aj som to mala asi 3x a iba sa mi an tvari vyhadzali červené fľaky a nič sa nezačalo šúpať, pozerám, že vámt o hned pomohlo a mne zatiaľ nič a nemám až takú hroznú pleť. aj yv ste sa po tom vyhádzali ?

ehm..

ahojte..no tak..mne to troska teda pomohlo,nieco vybledlo,ale jazvicky stale mam:(( neviete nieco na jazvicky,ma niekto skusenosti s Dermatix gelom???Asi si ho kupim,ale je dost drahy,myslite ze pomoze s vyblednutim?

lucia2 a kolko stoji ten chemicky peeling?aj ty mas jazvicky?:((

lucia2

jaho pouzivam uz tyzden ako predpripravu na chem. peeling, pekne sa supem, pali to jak svina,ale dufam,ze pomoze, vysledok by mal byt,ked sa v podstat ezosupe vrchna vrstva koze..mne dermatologicka povedala,ze si ho mozem dat vecer aj na celu noc /ale ja mam mastnejsiu pokozku/

sofija

Ja som to pouzila len raz lebo mne sa to zosupalo hned po 10 minutach a teraz som chcela tiez,ale necham si to niekedy ked budu prazdniny alebo predlzeny vikend lebo to sa neda ist tak von medzi ludi

ehm..

sofija..ano,presne,aj ja sa uz trocha supem,teda ta poskodena koza,co som velmi rada.ja som myslela ze si to uz pojdem hodit,aky som mala otrasny chsicht..ale teraz..nehovorim,ze je to uz super,ale je to PODSTATNE lepsie.Snad sa mi podari,vyliezt von aj bez makeupu raz:))
a ty si to ako dlho prosim ta pouzivala?ja to pouzivam 5.den 2krat denne..ano stipe to,ale co clovek neurobi pre krasu:))a ked vidim ze to ozaj pomaha,som uplne happy!este ho pouzivas?drzim ti palce a nech sme uz vsetky pekne!:)