Venušine guličky a sex

Príspevok v téme: Venušine guličky a sex
kolo

Ahojte...mohlo by používanie venušinych guličiek pomôcť mojej partnerke pri dosiahnutiu vaginálneho orgazmu pri sexe? Ono je skôr problém pri klasickom sexe dosiahnuť akýkoľvek príjemný pocit (pri klitorise aj orgazmus). Majú teda venušine guličky pozitívny efekt pri sexe? Máte nejaké skúsenosti? Ďakujem za odpovede

Mirulik

Venusine guličky su fajn, ale nekupuj najlacnejsie. Ak to ma mat vyznam kup si tazsie gulicky. Tie ti aj spevnia vaginalne svalstvo a aj si pri nich uzijes. ja som kupovala tu: www.69shop.sk

Mne ale viac vyhovuju vibracne vajicka hlavne na dialkove ovladanie to je podla mna viac super. www.69shop.sk

Snad vam to trochu pomoze...

zuzus

No mne kupil moj manzel, lebo som spominala, ze by som chcela. klasicke. tak som vysavala, behala po byte, dokonca som bola aj na nakupoch a v praci a nic. vobec som nic necitila, asi jedine, keby som skakala pol dna na svihadle. :-) asi chcem radsej vybrator :-) abo na nabijacku

nazorko

Jasne že majú...venušine guličky sa nosia aj bežne nielen pri sexe???pomáhajú žene vedieť krásne stahovať pošvové svalstvo a pracovať takto pri sexe..a zároveň majú aj zdravotný charakter..ked chceš názor skoc do hocktorého sexshopu a vysvetlia ti to...a pri sexe tiež krásne vzrušujú...len ich kúp priateľke,,,,