orgazmus 6 krat za sebou?

#mato

tak mily matko,predstav si ze je to pravda...

a btw: ked je to pravda ,by ma zajimalo ci sa pred tebou uz 6x vystriekal :) urcite nie, takze nekecaj hovadiny..keby som chcel tak oklamem v pohode partnerku ,ze mam orgazmus, po takom tretom by to islo hravo :)

nesud podla svojich kvazi vykonov inych,dobre?

Ja nesudim podla seba, ja sudim podla vacsiny ludi ,podla toho co je mozne, co je dokazane, atd...

#mato

jak som povedal, chod a zapis sa do Guin.knihy rekordov, treba to vyuzit...rekord za hodinu je 16orgazmov...ked tvoj priatel da 6 za 10minut, je velka sanca ,ze da za dalsich 50minut 10orgazmov...to ma 5minut ja jeden, to je luxux ,vzhladom na to ,ze na prvych 6 mu staci na jeden 1.6minuty :) Pisem to provokacne, tak trochu ako srandu, lebo tomu neverim, ale keby to naozaj bola sranda, tak to vyuzite, bude slavny :) existuju aj rozne sutaze... :)

[zruseny17]

tak mily matko,predstav si ze je to pravda...nesud podla svojich kvazi vykonov inych,dobre?mozno je to problem,mozno je to stastie,ja neviem,ale je to asi tym ze sa dokaze rychlo urobit...

#mato

nikushka, a ty mas kolko rokov? 14? 6x za 10minut??? hehehe ten bol dobry...len pre zajimavost ,keby ten vymysel bol NAHODOU pravda ,tak tvoj manzel je majster sveta a moze sa zapisat do knihy rekordov :)

#mato

nikushka, a ty mas kolko rokov? 16? 6x za 10minut??? hehehe ten bol dobry...len pre zajimavost ,keby to bola NAHODOU pravda ,tak tvoj manzel je majster sveta a moze sa zapisat do knihy rekordov :)

nikolaaaa

štastný človek:D však vidíš či sa spravil nie?? vidíš semeno a keď sa vystrieka do teba a neni si si ista tak povec že to chceš na bruško a vidíš ...