Pre baby: Ako sa holit

fofon

teda dievcata, omylom som sem zabludil, ze sa nieco nove dozviem a pozeram ze sa nakoniec asi celkom vyznam - manzelka uz dlho pouziva taku penu, neviem ako sa to vola, ale len natrie, treba cca 10 minut pockat a potom sa to takou skrabkou krasne zotrie, ziadne ziletky a pod. Tiez s tym mavala problemy ale odkedy ma tu penu, tak je to super, aj pre mna ;)) velmi ucinne a ak ma navyse obcas zavola, aby som jej s tym "pomohol", tak je to celkom zabava!! ;)
ale neviem ako sa to vola, mam zistit?

nikol_123

Tinoviacka.... tiež som si myslela že to bude bolieť.... prvý krát to fakt aj bolelo že somsi musela dávať dosť dlhé prestávky a ukludniť sa.... ale funguje to ako aj pri depilácii nôh.... najprv to bolí a pri dalších už ani tak nie postupne aj tá bolesť mizne a nebudeš to cítiť vôbec.... nieje to až také zlé ale možno tri prvé depilácie budú bolieť no potom už menej a menej ...k depilatoru dávaju väčšinou aj chladiaci gél ktorý musíš dať do mrazničky na nejaký čas a pri depilovaní prikladať.... teda aspoň ja som ho dostala k depilátoru neviem ako ty.... zo zarastaním som ja problém pri depilovani nemala.... skôr pri normálnej žiletke....

Tinoviacka

Nikol, intimne partie s depilacnym strojcekom?
fuu da sa to prezit? ved to musi boliet jak svina :D
Ale chcem to tiez vyskusat lebo na nic ine uz nemam nervy, cize asi pojde vankus do ust a...tak :)
A este jedna vec, ak ti uz zacali dorastat nezarastali ti? ja sa len toho bojim..

Nikol_123

ja ked som používala obyčajnú žiletku vždy ma to svrbelo a vyhádzala som sa nepomáhali mi ani tabletky od doktorky ani ziadne kremiky ci detsky puder... no kupila som si depilator a je to o mnoho lepsie .... sice prvy krat to strasne bolelo ale bola som ochotna tu bolest prezit aby som zlepsila svoj stav.... potom to bolo omnoho lepsie .... čím dalej ma to menej bolelo .... a teraz už vobec necitim to zvykla som si na to ... vydrzi mi to ovela dlhsie ako pri obycajnej ziletke pri nej som uz na druhy den pocitovala na dotyk mierne chlpky no s depilatorok mam minimalne tyzden pokoj .... :)

Lucinaaaa

ale luda ako co si tam dadzabem kiloo peni na holenie abo kremu a zacem a ked si dakde zarezem :D ta co mam robit ja sa bojiiiim

žužula

Detský púder je fakt dobrá vec !;)...tiež som sa o ňom niekde dočítala a odvtedy ho po každom holení používam a žiadne vyrážky ani nič :)..akurát predvčerom som si ho zabudla dať a mám vyrážky : /. Pokožku treba vždy niečím ošetriť po holení, nech sa ukludní..:)

nektarinka4

ja ti poradím, skus depiláčný strojček čo vytrháva chlpy, nielen ich zreže ten nie, bude to bolieť ale garantujem ti že oholené miesta ako napr.oblasť bikín, budeš mať hladké aj po 3 týždnoch, a chlpy nerastu tak rýchlo. V drogeriach sa dá kupiť aj gel po holení pre ženy, ale ja to riešim púúúdrikom pre deti.