Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Ziarli na mobil :)

Príspevok v téme: Ziarli na mobil :)
chrobaktt

Zeny, mate pristup k mobilom svojho muza, priatela? Mozete si citat smsky? ja mam strasne ziarlivu manzelku, ale mobil je predsaa moja sukromna vec. ja sa jej v telefone tiez nehrabem. Viem si predstavit co by robila, keby mi tam nasla smsku od kamaratky, alebo od nejakej inej zeny. By zas vyvadzala. Aky mate nazor? Nieco predsa musi byt vo vztahu len moje tajomstvo - sukromie :)

bobooo

Moja manzelka a mobil nejdu k sebe, tak ho radsej mam zablokavany, teda klavesnicu. :-)Mozem si ho hocikde nechat, viem ze sa donho nedostane. nemam milenku,len kamaratky o ktorych nechcem aby vedela. Mna jej mobil nezaujima.

andy

Simonka, ja keby som niečo také našla priateľovi v mobile, určite by som nebola ticho. Čudujem sa ti, ako môžeš v takom vzťahu žiť, keď si niečo také našla. Nezmenili sa tvoje city k nemu? Tvoja dôvera? Nič v zlom, každý je iný.

Miloš - neviem, aký máš telefón, ale mali by sa dať vymazať aj výpisy o dokučení, poprípade aj príjemcovia správy z denníka hovorov

kia32

Prečo musíte odžubávať manželky?Načo si mažete sms od "kamošiek"? Veď keď som raz poriadny človek,tak si kua stojím za svojím,sms si nechám,žene poviem,čo je zač,keď sa opýta,no a keď robí scény treba si stáť za svojím,trvať na svojom ale dať najavo,že je jediná... Ženy najviac sere to zahmlievanie okolo...Je to ponižujúce.Mne môj manžel sám povie,nemusím sa mu hrabať v mobile... A na čo neprídem ma nesere,keď chce mať frajlu,nech to robí tak,aby som na to neprišla...

n..

mno.. podľa mna keby od začiatku ste si normalne pozerali tel. tak by nič nebolo. ja aj pred ním zoberiem tel.. a kukam mu a keď niečo tam najdem tak ho tak podpichujem a zasmejem sa a vysvetli mi to... pretože viem žeee to nič neznamená ale je rozdiel keď vám muž zakazuje... a niečo skrýva a vyhovára sa že to je jeho súkromie keď ste už manželia tak jeho súkromie je aj jej .. a naopak .. tak keď si skrýva tak na 90% má milenku... veď nič neni na tom keď kamaratka napíše.. veď to je normálne.. podla mna by mal zene zoznámiť všetky kamaratky a je zas normálne keď zena ziarli... ale len malinko... ale zas muž by nemal veľa času tráviť s kamaratkou/kamaratom .... a nakoniec.. so ženom najmenej.. času tak potom tam je chyba----

milos999

ja si smsky vymazavam pre istotu aby zas nebolo doma peklo na zemi :-) ale viete co moja zena robi? Ona si pozera este aj vypisy o doruceni :-) A z tych sa neda vyhovorit :-)

simonka109

ja som nasla v mobile "Mojho" zatial priatela smsku v ktorej pisal jednej zene ci by neprisla k nemu, ze je sam na izbe, "pohrat sa" a ze s nim by sa urcite nenudila - urobila som chybu ze som mu sla do mobilu (aj ked mi to zakazal -uvedomujem si to) ale aspon viem, preco nechcel... ale doteraz o tom nevie, ze som bola v jeho mobile a co som tam nasla :(((( trapi ma to, ale bojim sa mu to povedat - uz je to asi pol rok odvtedy co som to nasla (inak sme spolu skoro dva a pol roka)

crievko

No moja manzelka mu do telefonu nelezie sama od seba, ale poznate to baby!!! Keby si necham telefon v obyvacke a idem si lahnut,alebo sa kupat , prva vec co spravi ked zmiznem je ze schyti moh mobil a uz cita spravy. :)) Take steeee :) A mam jej vysvetlovat, ze tato smska je od kamosky z roboty a tato od susedy kde som byval? A aj tak neuveri ze su to len smsky. Tak radsej ju usetrim zlych myslienok a mobil mam jednoducho pri sebe :) Moj mobil - moja vec :))

slavomir

Wladka-velmi pekne a jasne si to vystihla.Len keby to aj v praxi, kde nami lomcuju emocie,bolo tak jednoduche a jasne.

wlada

Manzelstvo nema byt stav,kde sa vzdam svojej osobnosti,svojho JA,a aj ked partnera milujem-nadalej mam svoju slobodu a svoje urcite sukromie.Manzelovi by som nikdy neotvorila dopis ak je to na jeho meno,tak nerozumiem preco si partneri lezu do mobilov.To iste ocakavam od partnera.Som predsa jeho manzelka,ktoru by si mal vazit /a ak mu dala deti-je hodna nevycislitelnej ucty/- nie som jeho majetok alebo otrok :-) a opacne.
Takze mili moji, lubte sa a vazte si jeden druheho, ak si neverite,alebo jeden z partnerov podvadza,tak si vas nezasluzi..... je to jednoducha logika a matematika.Bud ho lubim a chcem s nim byt, alebo nie.Bud ju lubim a chcem s nou byt a verim jej, alebo nie.